Придружаване на дете в Англия

  • 492
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам да ви помоля за помощ. Бащата на моето дете е английски гражданин, а детето ми е с европейски паспорт. Аз нямам виза за Англия и искам да попитам дали мога да пътувам до Англия без виза като предружител на детето. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми дадете някаква информация.

# 1
Здравейте!Искам да ви помоля за помощ. Бащата на моето дете е английски гражданин, а детето ми е с европейски паспорт. Аз нямам виза за Англия и искам да попитам дали мога да пътувам до Англия без виза като предружител на детето. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми дадете някаква информация.

Ne mojesh da patuvash bez visa, nezavisimo kogo pridrujavash. Popitaj v posolstvoto, no az sam sigurna!

PS KREDOR-a ne raboti.

# 2
  • Мнения: 1 363
I az sum убедена, че безвизовото пътуване на граждани на страни извън ЕС е напълно невъзможно. Sad

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Не, не става за съжаление. Трябва да си изкараш виза. Обикновено на омъжените за британски граждани дават виза за няколко години, така че следващият път като идваш няма да има нужда да ходиш до посолството Wink
Предимството че придружаваш детето ти ще е, че можеш да минеш през коридора за EU, а не да чакаш на дългите опашки  Mr. Green

# 4
Само че ние не сме женени с таткото на детето. А ако кандидатствам за виза като партньор пак имат много условия и трябва да се подготвят доста документи. Смятам да подам документи за работна виза, защото така заминах и първия път, а малкия да пътува с баща си. Незнам дали ще има пречки за детето.

Общи условия

Активация на акаунт