За отслабване!

  • 9 288
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Здравейте момичета! Искам да споделя с вас моят здравословен начин за отслабване - "Келп"! Това са таблетки от водорасли, хранителна добавка, имат много витамини и минерали, от които аз се чувствам свежа и тонизирана! Продават се в аптеките, около 6-7 лв. Опаковката стига за 1 месец. Но, не искам да се заблуждавате, че ще отслабнете моментално, резултатът-отслабване е на 3-тия месец от приемането му! Хубавото е, че се отслабва трайно и не се получава ефекта "йо-йо", след като ги спрете! Но, трябва търпение!Ефектът се дължи на по-високото съдържание на йод, което усилва обмяната на веществата, оттам, по-бързо се изгарят мазнините. За мамите с проблем със щитовидната жлеза, препоръчвам да се обърнат към своя ендокринолог преди да започнат да ги пият! Пожелавам на всички мечтаната фигура и УСПЕХ!  bouquet

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 09:33 от SilvaA

# 1
  • Мнения: 1 183
Това за първи път го чувам  newsm78
Ти колко време ги пи и колко отслабна?
Аз в момента на съм на хром и влакна и КЛК, мисля че имат ефект ама трябва според по-дълъг пеирод от време да се прецени  Thinking
Въпреки това информацията няма да е излишна  hahaha

# 2
  • Мнения: 836
Това беше преди 7 години. Бях станала 65 кг и за около половин година си възвърнах норалните за мен-53кг. След това ги спрях, защото не исках повече да отслабвам. Сестра ми беше качила през бременността  20 кг и само така успя да отслабне!

# 3
  • в баира
  • Мнения: 861
Ето нещо подобно с йод, което става за бременни и кърмачки.

http://www.ramcopharm.bg/algon-bg.html

# 4
  • Мнения: 836
Момичета, не се плашете от йод-а,  това е съставка на водораслите!Не е прибавен допънително!  Аз съм пила "Келп" като имуностимулант и впоследствие установих, че има и отслабващ ефект!:lol:

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 11:02 от SilvaA

Общи условия

Активация на акаунт