Първи мензис и секс след аборт

  • 37 432
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
angels_zg да ни информираш когато ти дойде, че и аз като Vesela- az
се притеснявам.
Влез в банята и си затопли кръста когато се къпиш и ще дойде.
При мен така е когато затопля кръста и след баня ми идва!
Целувам те и те чакам да ни пишеш
И аз стискам палци да ти дойде. А освен това за банята -  чувала съм , че и друго помага - секс. Ама не знам доколко е вярно, защото няма много логика. Хайде и се обади като дойде!

# 1
  • Мнения: 651
Вярно е, ама ме беше срам да го предложа. Embarassed Що да няма логика - пълноценен секс предизвиква спазми тип контракции.

# 2
  • Мнения: 3 166
Абе то и мен ме беше срам, ама на мен като ви се похвалих, че ми дойде, същия ден гинеколожката ме преглежда /механичен преглед/ и вечерта.... То когато се налага и сексът може да е лекарство Grinning

# 3
  • Мнения: 2 825
Като сте отворили темата за секса, да питам и аз, че имам едно въпросче дето ме човърка от доста време. Колко време след аборта започнахте да водите нормален полов живот ? На мене още не ми е дошъл първия цикъл след аборта.... докторката от бг ми каза да изчакам първия цикъл и тогава да започна  Confused но това ми изглежда прекалено много време. Каза ми, че можело да се получат възпаления, усложнения и тн .... Тука доктора ми каза 3 седмици.... та сега не знам на кого да вярвам  Confused Confused Confused

п.п. То май въпроса си е за нова тема???? Сигурна съм, че не съм единствената, която си го задава  Confused Wink

# 4
  • Мнения: 3 166
И в Пловдив, е тук ми казаха да изчакам да мине първият цикъл и тогава може да се възстановят контактите. Точно за да се избегнат инфекции. Даже казаха, че преди първия цикъл не е много желателен и механичен гинекологичен преглед поради същата причина.

# 5
  • Мнения: 651
И на мен ми казаха секс след първи цикъл - хем да не стане инфекция, хем по-лесно стават бебетата след кюртаж, а това естествено не е препоръчително. А и ако има закъснение да не ти побелява косата, а да знаят къде да търсят причината. По-добре изчакай.

# 6
здравейте момичета да ви кажа честно взех да се савземам след кюртажа.Незнам защо но на 11 ден след него правех секс без предпезни мерки.Въпросът ми е следният възможно ли е да сам бременна защото все още не ми е дошло само някакво зацапване а са минали 18 дена от кюртажа.Не смея да кажа на моят д-р да не ми се скара а се надявям да съм бременна нямям нерви да чакам 2 месеца.По принцип ми идва на 22-24 дена какво ще ми кажете чакам съвет

# 7
  • Мнения: 3 591
За 1ви мензис би трябвало да почакаш около 30-40 дена от абразиото.
И според мен идеята за секс без предпазни мерки е лудост на 11ти ден - и аз бих ти се скарала  Naughty
Сега само една инфекция ти трябва за да завърши и следвашата бременност така. #2gunfire Поне презервативи ползвайте. А след като ти дойде може да започнете и опити за бебе.

# 8
  • Мнения: 651
И аз ще ти се скарам - дано не си си направила някоя беля. Дано всичко да е наред. Моето непрофесионално мнение е, че можеш да забременееш - дано да не се е случило обаче, просто е крайно неподходящ момента. Занапред - пазете се, за твое добро е. А за менстуацията - Деси ти е отговорила.

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Като стана дума за възобновяване на секса,ясно е,че трябва да се слушат препоръките на лекаря.
Но на мен друго ми е чудно.(това към бързащите)
След предишното преживяване,как толкова бързо се впускате отново в това,не го разбирам...Не ви ли е още "прясна раната",в смисъл,психически наистина ли се чувствате готови,или го правите единствено с надежда да забременеете светкавично?
Не знам,за мен поне си трябваше доста време...

# 10
Благодаря за бързите отговори на Весела и Деси.Ще бъда внимателна .

# 11
Мила кукумявке разбериме правилно Как да не бързам като сам седмак и единственото което ще ме направи щастлива е нова бременност.Когато 3-ма лекари ме гледаха и констатираха че плода е деформиран и няма сардечна дейност реших бързо да се утърва от този плод за да се възстановя бързо и да забременея отново.Сега обаче мисля че времето спря . Tired

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 23:23 от nikoela

# 12
  • Мнения: 2 825
Аз да кажа само, че не искам да забременявам сега... мисля да изчакам поне 3-4 цикъла  Wink
Говоря за секс за удоволствие и задължително с презерватив, това е единствената предпазна мярка, която ми препоръчаха докторите тука...а хапчета чак след първата лелка. Твърдо съм решила да ги пия поне 3 месеца, за да ми се регулира по бързо цикъла  Praynig А след това започвам опитите на ново. Аз лично за мене си смятам, че съм психически готова от всякъде, въпреки че са минали само 26 дена от кюртажа  Sad И все пак ще изчакам  Wink

Никоела, според мене е трябвало да изчакаш поне първата менструация, преди да започнеш с нови опити. Едва ли ти се е възстановила лигавицата за 11 дена ... и аз смятам че си постъпила неразумно ... дано не си забременяла  Praynig А затова, че са минали само 18 дена от кюртажа и още не ти е дошло, не се шашкай.... прочети темата назад и ще видиш колко е горе-долу нормално да се чака. На мене тука ми казаха от 2 до 6 седмици.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 123
аз за секс чаках 3 седмици,ако бях чакала цикъла,щях още да си почакам(още не ми е дошло Close).За бебеправене психически отдавна съм готова,но ще изчакаме до май месец.
 Ние се пазим с прекъснат полов акт.Мразим презервативи,а за хапчета не ща и да чувам.От Диането напълнях 10кг. и после не ми дойде 7 месеца,вместо да ми регулира цикъла.

# 14
  • Мнения: 651
Нещо взехте да ме шашкате с патилата си от разни хапчета. Аз от 01.04. трябва да си почна противозачатъчните, ама взех да се замислям. Хапчетата са "Жанин" и знам, че не му е тука мястото ама някой ако иска да ме посъветва нещо по въпроса... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт