за тичането и бременните

  • 3 907
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 718
Не става дума за спортуване.  Simple Smile Може би ми е тъп въпроса, но исках да ви питам като бяхте/сте бременни гонихте ли разни автобуси? Аз все закъснявам за работа и не мога да си позволя да чакам нередовния транспорт. За сега нищо му няма на бебчо, но... Струва ми се тъпо да питам д-ра. То не че тук не е, ама... newsm78

# 1
  • Мнения: 9 894
ако можеш - гониш Simple Smile ако не можеш - чакаш следващия. Философия няма.

# 2
  • Мнения: 27 524
Можеш да подтичваш внимателно,но не се тръскай и не подскачай.И умната в блъсканицата!  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 718
Можеш да подтичваш внимателно,но не се тръскай и не подскачай.И умната в блъсканицата!  Simple Smile
то най-готиното е, че никой не ми става, ама...аз и не очаквам

# 4
  • София
  • Мнения: 5 718
ако можеш - гониш Simple Smile ако не можеш - чакаш следващия. Философия няма.
то това е ясно, ама се замислям дали така не може да ми се отлепи плацентата, примерно  newsm78

# 5
  • varna
  • Мнения: 404
аз лично след автобуси не бягам Crossing Armsа сега по време на бременността пък съвсем-после се задъхвам и ме боли корема!!!

# 6
  • Мнения: 41
Според мен сама ще усетиш дали си в състояние да тичаш по автобусите....

Аз си подтичвах до края на бременността (буквално до последния ден)...

Но при всеки е различно Grinning

# 7
  • Мнения: 992
Случвало ми се е , но до към 7-ми месец, сега и да искам не мога.

# 8
  • Мнения: 5 401
Аз също не гоня транспорта, в краен случай ускорявам крачката. Може би е по-добре да се опиташ да тръгваш малко по-рано...

# 9
  • Мнения: 3 537
Не съм тичала ,чаках си следващия.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
В началото тичах, после си купихме кола  Laughing . Ама и да не бяхме, някъде към 7 месец не можех да подтичвам и да исках, много тежеше този звяр от подписа.  Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз усещам, че имам сили да тичам, но не трябва, заради контракциите които се появиха. Сега съм в 7-я месец.
След едно такова тичане за автобуса (който въпреки това изпуснах) ме сви корема ниско долу и оттогава не си позволявам такъв "спорт" Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Нали има приказка... след автобус и мъж не се тича Simple Smile
До работата пътувах с циганския 83, никакво гонене, хич не ми пукаше дал ша закъснея, колегите ме покриваха. Пък и с тоя мой голям корем... само бех за подскачане след превозни средства Simple Smile

# 13
  • Мнения: 234
Един път само се затичах да хвана трамвай,качих се,но ми стана гузно(преди това лежах за задържане) и повече не съм го правила-за сега.

# 14
  • Мнения: 2 040
Не трябва да тичаш, по- добре закъсней, отколкото да си докараш беля до главата ... А и предполагам, че всички с които работиш знаят, че си бременна, така че ще ти влезат в положението и няма да ти го правят на проблем, ако ти се наложи няколко пъти ...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт