Комбинирана триколка ТСМ, дайте мнение

  • 771
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Моля ви дайте ми мнение за комбинираните триколки на ТСМ. Много се чудя  newsm78 дали да си взема имайки предвид, че в Пловдив от 03.04 до 16.04 ще има промоция и ще са на цена от 60лв. Чувала съм само , че трудно влиза в асансьор, но аз ще си я държа в гаража и това не ме притеснява.

# 1
  • Мнения: 4 362
Аз взех такава количка,лично много ми харесва и също на 60 лв я взех,много положителни мнения чух  Peace

# 2
  • Мнения: 47 973
аз имах резерви към триколките,но за второто исках по-евтина количка и си взех такава-много съм доволна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 643
Ами става да ти кажа чстно, аз съм с лятната де, но имам доста познати с комбинираната и те са доволни, според мен голямо удобство и е че е голяма, а не като някои други дето стават малки на втория месец. Затова и аз си взех лятната на тсм защото моя малчо не харесва малки колички.

# 4
  • Мнения: 1 873
Ползвам я от 4 месеца и няма грешка досега.Удобна е, с портбебе, 2 позиции на количката, дъждобран, удобен кош, дискова спирачка.Единственото неудобство според мен е, че е много тежка.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
умирам за нея - ако не беше 10см по-голява от асансьора...
липсва ми - новата втора употреба Чико нищо не струва - по-тясна /сина му е малка/, по-къса - крачетата висят... малки колела и друса, по сняг не върви - АД! ако имаш възможност - купувай!
Да не говорим, че новите триколки са олекотени /старата ми беше над 11кг8 и са леки като Чикото...
Няма нищо по-добро от количка на високи гуми, а ТСМ-а не отстъпва на по-скъпите!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, много ви благодаря за отговорите  bouquet
Днес я огледах добре и в понеделник като почне промоцията ще си я взема, а живот и здраве догодина лятото когато ще сме на 1 годинка ще си взема лека лятна количка  Wink

# 7
  • Мнения: 498
аз също мислех, че като е по-евтина сигурно ще е много кофти, но сега не съжалявам въобще!
много ми е удобна и е ужасно проходима, единственото неудобство за мен е че е малко тежка в повече, но за това пък е адски стабилна
на племенницата ми беше Хаук- доста по-скъпа- ужасна беше #Crazy
така че не винаги цената е определяща Grinning

Общи условия

Активация на акаунт