количка он роуд-мнения

  • 484
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
днес в сайта на чиполино си харесах тази количка http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/on_road_orange.jpg модел 2006г
но я търсих на няколко места и не я открих, дали има някой който вече си я има  newsm78 може ли да  сподели впечатлинията си, също изкам мнението ви за миналогодишния модел, и ако знае някой в кой магазин в софия я има и колко ли струва  newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Миналогодишния модел не те съветвам да купуваш. За 2006 - не знам - може и да има подобрения. Иначе и аз по красота си я избрах.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз имам модел 2004 и определено съм супер доволна,не е мръднала,а сме я разнасяли по морета и планини.

# 3
  • Мнения: 399
Ползвам модел 2005 вече един месец и засега съм много доволна - лека, маневрена, единствения недостатък който виждам е, че е малко тясна. Когато почнах да търся лятна количка се чудих м/ду Каролина и Он Роуд и в момента, в който я видях разбрах, че ще взема триколката. Дано се окаже здрава Praynig, че ще продавам зимната количка.

# 4
  • Мнения: X
За новия модел/2006г/не мога да ти кажа нищо,но този от 2005 е доста проблечмен-ние си купихме такава,но за един месец се развали два пъти-направо се килна на една страна,а и като цяло беше нестабилна...Оказа се ,че цялата партида е такава и след като се оплакахме във фирмата вносител/малка подробност-по това време мъжът ми работеше там/,ни я подмениха за по-стария/2004г/модел.Е за нея само хубави неща мога да кажа.Струва си парите.много е маневрена,лека и стабилна.Материята е много лесна за почистване.Вярно,че ги няма някои от екстрите-табличките,бутона за сгъване с една ръка,отлепящото се дюшече...но не ми и липсват.Сега смятам да си изгледам и второто дете направо с нея.Така,че ако още някъде има от този модел-заслужава си.

Общи условия

Активация на акаунт