Безумни надценки на дрешките в BABY NOVA

  • 777
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мами, да споделя с вас възмущението си от безумните надценки на повечето дрешки в магазин "Бейби Нова"в Павлово.
Риза - джинсова, с качулка, на Carter's, купих на Влади за 19 лв., от едно препоръчано ми магазинче с много сладки собственички, а в гореспоменатия магазин ми я преложиха за.... 39 лв.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Е, това,ако не е е наглост и спекулация с ентусиазма на родителите да си обличаме децата в хубави дрешки, незнам как да го определя  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ама, то лафа за баницата, не е случаен  hahaha
така, че от редовен клиент техен, смятам да им прескачам магазина занапред.
На повечето други дрешки, които собственичката се опита да ми пробута, цените бяха с 5- 10 лв., отколкото на други места, които вече знам.
Ами, това е.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
В този магазин съм влизала като бременна и повече не повторих!Цените им са безумни!
За съжаление не е единствения магазин,в който можеш да видиш дадена стока 2 пъти по-скъпа, отколкото в друг магазин.
А би ли споделила къде се намира препоръчаното магазинче?

# 2
  • Мнения: 660
И аз ще съм благодарна ако споделиш адреса , стига да не е проблем и да имат дрешки за  " мъници" !  bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И аз ще съм благодарна ако споделиш адреса , стига да не е проблем и да имат дрешки за  " мъници" !  bouquet

магазинчето (незнам как се казва) е в една уличка на бул. Бъкстон, точно преди м-н "Фантастико". От светофара на бул. Тодор Каблешков и бул. Бъкстон, нагоре по Бъкстон, вдясно има аптека-"Гален", май беше, видеотека и веднага вдясно е една къса уличка, без изход, в която имакафене и 2 магазина за детски стоки.Въпросното магазинче е крайното, в уличката, т.е. второто.Продават и обувки на "Делфи Прим" - Примиджи.
дано съм обяснила добре

# 4
  • Мнения: 4 668
Аз също съм разочарована от BABY NOVA . За цените - ясно , но и отношението им е гадно . Когато купувахме количката и им набутахме 1000 лв. се размазаха от любезност , а като влезеш за нещо по - малко , те гледат все едно си някакъв дето им губи времето .
А това магазинче на Бъкстон още днес ще го видя ! Мерси за информацията !  bouquet

# 5
  • Мнения: 8 769
Ама, то лафа за баницата, не е случаен  hahaha
така, че от редовен клиент техен, смятам да им прескачам магазина занапред.
Ами така е. НАистина най-доброто,което можеше да направиш, си го решила вече.

# 6
  • Мнения: 660
Gena , благодаря - сега прочетох поста ти и паля натам !

Общи условия

Активация на акаунт