Употребата на алкохол влияе на мъжката потентност

  • 5 684
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 447
Употребата на алкохол влияе сериозно на мъжката потентност
Честата употреба на алкохол води до сериозни проблеми с потентността и сексуалния живот на мъжете, показва ново медицинско изследване
Индийски медици са установили, че алкохолиците имат много по-ниски нива на тестостерон и много по-често страдат от стерилитет. При мъжете, които употребяват алкохол, в 71% от случаите има проблеми с ерекцията, докато тези, които не пият, почти нямат подобни проблеми.
Друго изследване пък доказва, че рискът от спонтанен аборт при жената се увеличава, ако мъжът е пил над 10 питиета в седмицата преди зачеването.
„Мъжете трябва да разберат, че алкохолът е най-големият враг на сексуалния им живот и на способността им за създаване на поколение“, обяснява д-р Мутусами, ръководител на изследването.
Вие какво мислите по този въпрос ?

# 1
  • Мнения: 4 665
Употребата на алкохол влияе сериозно на мъжката потентност
Честата употреба на алкохол води до сериозни проблеми с потентността и сексуалния живот на мъжете, показва ново медицинско изследване
Индийски медици са установили, че алкохолиците имат много по-ниски нива на тестостерон и много по-често страдат от стерилитет. При мъжете, които употребяват алкохол, в 71% от случаите има проблеми с ерекцията, докато тези, които не пият, почти нямат подобни проблеми.
Друго изследване пък доказва, че рискът от спонтанен аборт при жената се увеличава, ако мъжът е пил над 10 питиета в седмицата преди зачеването.
„Мъжете трябва да разберат, че алкохолът е най-големият враг на сексуалния им живот и на способността им за създаване на поколение“, обяснява д-р Мутусами, ръководител на изследването.
Вие какво мислите по този въпрос ?
Абе...съгласна съм,ама има някои мъже дето като пийнат и стават неузнаваеми в кревата:-) Чак не му се вижда края...хихихихихи

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето затова никога не употребявам алкохол...

# 3
  • София
  • Мнения: 39 722
На мъжете алкохола им действа различно.
Моя ако е пиян, хич не стаа в леглото Simple Smile Имам обаче една приятелка, която казва, че нейния е точно обратното Simple Smile
Слаа богу, че моя веч не пие  Joy

# 4
  • Мнения: 998
Мисля, че изследването в случая подчертава предимно към вредата от алкохола върху създаването на поколение.
А що се отнася до сексуалните промени след употребата му, то важи и за мъжете, и за жените. Алкохолът намалява чувствителността, тъй като притъпява сетивата.  NaughtyОбаче това  може да направи мъжа неустоимо издържлив, докато жената може да се превърне в неустоимо дълго несвършваща Joy
Но и всичко зависи от количеството на изпитото в момента на "състезанието".

# 5
  • Мнения: 1 761
 Според мен, особено ако мъжа пие редовно, наистина има проблем с потентността.А и доста мъже с проблеми използват чашката като временен спасителен остров....за съжаление...
 Повечето не си го признават, а за доктор не си и помислят.Това често ги прави агресивни,ревниви....абе с една дума неприятни.Дано не попадате на такива мъже или ако ви се случи в къщи,мъжете ви не се инатят да потърсят квалифицирана помощ и не се противят да се лекуват.

За съжаление съм виждала жалки картинки- хубави,интелигентни мъже,ама като видят чашката и забравят на кой свят се намират.Слаба воля,никакво желание да си помогнат сами....Резултатът е плачевен- импотентни,мръсни,гладни,агресивни,жалки....Пази Боже!

# 6
  • Мнения: 7 430
Аз бих казала, че зависи от количеството  Wink

МъжО всеки ден си пие по една ракийка и до сега (слава богу) нямаме такъв проблем Peace но ако все пак употребява по-големи количества неимоверно ще има влияние и то негативно Confused
...аз пък не мога да разбера мъжете, които въобще не пият  newsm78 ....като Ekcnpec например  Laughing

# 7
ne mislia 4e vliae zle pri nas dori naprotiv Simple Smile
i dvamata si piivame porqdu4no i ...........cqla ve4er Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 569
Аз за последните 6 месеца съм изпил 2 малки бири.

# 9
  • Мнения: 4 473
При консумиране с мярка - не мисля, че би имало проблем или повлияване на потентността. Злоупотребата с каквото и да било не води до нищо добро.

# 10
  • Мнения: 4 546
 много ясно, че влияе. то затова алкохолиците само се перчат 1 пред друг коя, как и т.н, а пък се наливат само и не могат нищо да направят   hahaha това за пиенето
а за "пийването" - човещинка е  Embarassed като не се прекалява едва ли чак вреди. то алкохолът и мозъчни клетки убива, ама съм прежалила една част от тях вече  Wink

# 11
 Peaceаз съм поприжалила повечко май Whistling

# 12
  • Мнения: 625
  Не знам за потентността,ама мъжо като се "напорка",чак не ми се прибира...........побърква ме! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 665
  Не знам за потентността,ама мъжо като се "напорка",чак не ми се прибира...........побърква ме! Mr. Green
newsm74

# 14
  • varna
  • Мнения: 404
да може да се отразява,но моя мъж като пийне повечко и после....поне 3 часа няма спиране!чудя се каде да се крия...

Общи условия

Активация на акаунт