качествени обувки

  • 858
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Някой да ми каже от къде мога купя качествени пролетно-есенни обувки за момиче ,доста обикалях но нищо не мога да харесам ,аз съм фен на Минимен ,но имат само тъмни по-момчеши цветове.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Разглеждала ли си на КК?

# 2
  • Мнения: 98
Да ,но нехаресх нищо много твърди ми се видяха пролетните модели специално

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
На джуджето преди няколко дена и купихме обувки от магазина до Френската гимназия. Бледо розови (набук) с две цветчета в бонбонено розово! Страхотни са! Имаше и други хубави обувчици. Станах фн на този магазин. Обувките са български в Добрич се правят!

# 4
  • Мнения: 5 228
На джуджето преди няколко дена и купихме обувки от магазина до Френската гимназия. Бледо розови (набук) с две цветчета в бонбонено розово! Страхотни са! Имаше и други хубави обувчици. Станах фн на този магазин. Обувките са български в Добрич се правят!

Къде е този магазин?

# 5
  • Мнения: 98
И аз не го знам , пиши къде точно се намира?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
Въпроса не е към мен,но да кажа че магазина е точно след френската гимназия посока попа,но не на булеварда а встрани на първата сграда.Има и тема от днес,в която пише и за втори открит магазин на същия собсвеник на бул България и Гешов.

А на КК аз купих един модел,който е с много мека подметка и явно са много удобни на детето,защото и вътре иска да ходи с тях Laughing

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Този модел е на Примиджи и е много хубав.Аз след дълго обикаляне днес купих на мойта пролетни обувки на Делфи прим,също много хубави.Не са розови,но ми грабнаха окото.От пътеките на Младост 1.

Общи условия

Активация на акаунт