Свободолюбиви ли сте?

  • 1 024
  • 10
  •   1
Отговори
Това ми е болна тема. Нямам предвид семейния живот. Става въпрос за живота у нас.
Жалки човечета в костюми и вратовръзки определят живота ни. Гадни гъзолизничета, без грам покритие имащи се за нещо повече, невероятно корумпирани, доволно харчещи получените пари за скъпи парфюми и мазила. Много често потенциални гейчета, без да са се осъзнали.
..................................................................................................................................................... ....
Много има да пиша по тази тема, за съжаление няма да е приятно за четене, но е истина.
Кажете и Вашето мнение, пък ако трябва ще поспорим. Ако има мъже тук нека кажат своето мнение, ако не, дано има мами които ще кажат какво мислят.

# 1
  • Мнения: 3 405
all, all, all, стига си беснял !
 Peace Grinning Grinning Grinning

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ех, днес е денят на Дяволина - вече и прописа в рима.

# 3
  • Мнения: 274
ДААААААААА,
Понякога  ми  идва да   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Намирисва   ми  на  `вземане  - даване` с   държавни  служители....Спокойно, лостове  за  влияние има, а  от друга  страна  те са дребни  мижави  душици и за нищо не стават....Ако  ги  нямаше   тези  служби,щяха да  измрат  от глад...Представяш  ли си  само , седиш и чакаш  някой  да  те  корумпира...дааааа,  ама  всеки  ден  не е  Великден! Супер досадно! Имаше  един  виц  за  един  професор в ПУ;въпросната  академична  личност  се  оплаква  на  друг  професор:`Пуснали са слух , че не  вземам,  и  вече  никой  не  ми дава!?`Я разкажи  повече.

# 4
  • Мнения: 1 215
Ох, тя тази тема край няма.... Как да не съм свободолюбива... А това дето най- много ме вбесява е фактът, че всичките тези като отидат навън и са най- примерните граждани, по- ниски са то тревата даже.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Жалки човечета в костюми и вратовръзки определят живота ни. Гадни гъзолизничета, без грам покритие имащи се за нещо повече, невероятно корумпирани, доволно харчещи получените пари за скъпи парфюми и мазила. Много често потенциални гейчета, без да са се осъзнали.

И какво правиш ти за да не се случва това, след като този начин на живот не ти харесва...? Примиряваш се...?
Какво значение има свободолюбивостта в повдигнатата от теб тема...? Според мен няма никаква връзка... Заглавието е подвеждащо...
Директно на въпроса ти... Не съм съгласен, че някой определя начина ти на живот... Всеки сам... Без намеса "свише"... Както си го направиш...

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 01:18 от Ekcnpec

# 6
Абсолютно е вярно че други определят начина ни на живот. Всеки ден с безумните си решения правят живота тук все по-невъзможен.
Не ми се пише сега.............................

Пък и с теб нямам желание да споря изобщо !!!

# 7
  • Мнения: 1 215
Това, в България си е порочен кръг.
Нали знаете: ПОпитали Сократ:"Учителю, защо хората са толкова лоши?" и СОкрат отговорил "Защото никой не иска да е добър към другите преди те да се добри към него"....
Та като приложите тази дефиниция към живота в България и сами можете да си направите изводите.

# 8
  • Мнения: 463
Факт!
Яд те, беснееш, а утре пак, и пак, и пак ! #Cussing out
Старая да гледам с насмешка на всичко това, защото е ЖАЛКО !
Или пък си намирам удобна философия от типа : " Оти да се косим, като че ми мине!"
Не че се примирявам, но ....

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Угодия НЯМА!!! Това, което ще удовлетворява теб, няма да е добро за друг, ще мъчи трети, а на четвърти ще му скапе настроението така както е твоето в момента.  Кой какво предопределя е тема по която можем да пишем много, но има ли смисъл  след като никой няма да вземе под внимание постингите и мненията ни?! Ясно, че нещо те е изкарало извън релси днес.....дано да мине скоро и да се усмихнеш!  bouquet

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ясно, че нещо те е изкарало извън релси днес.....дано да мине скоро и да се усмихнеш!  bouquet

newsm10

Общи условия

Активация на акаунт