PRISON BREAK II тема

  • 27 639
  • 794
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 Спойлери и дискусий до 16 серия 1 сезон  в Първата тема




Upcoming...

 16.   1-16     1AKJ15      3 Apr 06   Brother's Keeper
 17.   1-17     1AKJ16     10 Apr 06   J-Cat
 18.   1-18     1AKJ17     17 Apr 06   Bluff
 19.   1-19     1AKJ18     24 Apr 06   Tonight
 20.   1-20     1AKJ19      1 May 06   Go


Линкове:

http://prisonbreakonline.atspace.com/

http://www.fox.com/prisonbreak/

Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 12:57 от Alabala

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Цитат
Тази серия направо ме разби. Тези, които още не са гледали веднага да сядат.
Поне получихме отговори на много въпроси. Ама нещо ми стана интересно - Защо не даваша дядката?  Дали неговата история е по-различна?

Ами той нали е Д.Б. Купър и сигурно ще дадат по- нататък

# 2
  • Мнения: 1 410


Ами той нали е Д.Б. Купър и сигурно ще дадат по- нататък

Да ама в серията даваха за всички останали (или пропускам някои), а не ми се вярва да направят още една такава серия или да дават като Лост ту в настоящето, ту в миналото.  Сигурно той си е виновен и затова не го дадоха, незнам ама се чудя newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами той Майкъл нали разказа какво се е случило и той си призна , че е истина и изясни кое как точно е станало.Може би като избягат той ще отиде при дъщеря си/която умира/ и там ще дойзяснят останалото.А иначе серията много ми хареса при все, че не обичам да гледам разни спомени, но тези си струваха

# 4
  • Мнения: 1 410
Всъщност може и да си права. Мен просто ми стана интересно защо само него изпуснаха. Все едно е нарочно. Пак параноясвам и търся под вола теле. Не ми обръщайте внимание. Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами то от толкова стоене на острова нормално е така да реагираме .

Цитат
Prison Break star Wentworth Miller has come up with a novel way to boost ratings on the show - by merging its storyline with Hit castaway drama Lost.

The hunky actor's ""little fantasy"" would offer a surprise twist blending the jail saga with the popular island survival series, which stars Matthew Fox and Evangeline Lilly.

He jokes, ""In the last episode of the season, we slip into the prison's sewer systems, up through these grates, and pop out a hatch - and we're face-to-face with Matthew Fox, and we spend season two on a tropical beach.""

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Nqкой разбра ли какво му даде онзи във бара.Какво пишеше на листчето newsm78
Виждам какво пише, и, че май го има и в татуса ама какво е




А и още един въпрос,какво правеше Майкъл на онези гробища Crazy

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 15:16 от Alabala

# 7
  • Мнения: 3 634
Абе вие преразказахте епизода! Grinning Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Абе друго си е да го гледаш.Аз все се ровя и все чета разни спойлери и даже ми става още по интересно като знам какво ще стане Crazy
Моф, хайде гледай по- рано, че да обсъдим.Т- баг е много зловещ по едно време, чак се изкефих  bouquet
Поне разбрахме как аджеба съвпадна зъбната картина на Стедман Sunglasses

Сега пак го гледам и се светнах нещо.Нали разбрахме къде ще отидат дядката, черния и Сукре къде ще отидат като излязат.Освен всичко друго ми се струва, че с тази серия ни показват и къде ще първото място където ще отиде Т-баг Twisted Evil

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 15:51 от Alabala

# 9
  • Мнения: 3 634
Да гледам, ама ще е на пресекулки, че около мене се крещи и квичи и катерят се по дивана, и падат от там, и се карат, и се бият, и е една малка голяма лудница тука.

# 10
  • Мнения: 3 634
Впечатления от първите 25 минути:

- Майк е много надменен, намирисва ми на един вид лицемерие как си променя мнението за брат си след като научава, че парите за неговото обучение идват от брат му и един вид заради тях той попада в затвора
- Майк се чувства длъжен на брат си
- Докторката... без думи останах. Не бих си го помислила за нея, ама въобще.
- Оня от армията (сори, хич ме няма с имената им), пълен нещастник и той. Да се подмаже, да им е добре на другите и хоп- у пандиза и той.
- Оня с джоба (Т-Баг де)... каква мазна усмивка има...

... отивам да догледам

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
E, na men ми се струва, че Майк реагира така защото му беше ядосан, а и по пътя на логикатанямаше да му е ядосан ако не го обичаше Rolling Eyes А и Линкълн е черната овца та затова не му е повярвал, но найстина излиза, че се чувства длъжен...
Догледай го и после ще коментираме

# 12
  • Мнения: 3 634
Коментарите остават за до след 7, че дойдоха гости и последните няколко минути не мога да ги изгледам. Та до после...

# 13
  • Мнения: 1 040
Бре, момичета, браво на вас - разнищихте ги Mr. Green Аз мисля да изчакам тв-версията и субтитрите и тогава да гледам, ама незнам дали ще издържа още няколко дни Crazy Така жадно ви чета коментарите и само се надъхвам Mr. Green

П.С Вярно ли, ще го дават по Нова? Разгледах линка, ама по телевизията още не съм попадала на раклама на филма Rolling Eyes
Цитат
This drama focuses on a prison designer who gets himself thrown into one of his own prisons to help his falsely accused brother escape death row. Described as in the vein of The Great Escape , the series will unfold over 22 episodes, charting the course of a single break.

нали епизодите от 1 сезон щяха да са 20?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Вчрно, че някой каза, че ще са 20 но на мен не ми се вярва.Ако са 20 какво излиза, че сме чакали 4 месеца за 7 сериййки и после пак да чакаме newsm78
Аз си мисля, че ще са поне 25/а дано/
А иначе според мен няма нужда да чакаш  другата версия/ излиза в другиден/ качеството е перфектно и на тази това е ДВД скрийн

Общи условия

Активация на акаунт