на разходка???

  • 1 221
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
preggoздравейте на всички!!!бременна съм в края на 5 мес очаква се да родя през юли кога мога да го изведа за първи път на разходка ще е много горещо???благодаря предварително!!! newsm12

# 1
  • Мнения: 178
Когато родих синътси /м. май/ също беше горещо. Изведох го за първи път на 14 ден, като преди това го държах по 5-10 мин. на терасата.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
Мила Мими,живот и здраве да се роди бебчето,ще получиш съвет от педиатъра кога да го изведеш.От опита ми с моите две момиченца ще ти кажа,че на 7-8 ден може да започнете да излизате за 10,после20минути,половин час на балкона.Това трябва да става не по обяд в горещината,а към 10,а следобяд към17І18 часа.След няколко дневни балконски разходки,можете да излизате и с количката на разходка.За бебетата е важно да не е много горещо,да няма вятър и мъгла.Сега си бременей спокойно.Летните бебета се гледат лесно що се отнася до разходките.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
След около 10-15 дни може да го изведеш, но в никакъв случай в големите жеги и да не го излагаш на пряка слънчева светлина. Дори количката не трябва да стои на слънце, защото и тя пропуска UV лъчите. Най-добре е сутрин, докато още не е напекло слънцето или привечер, когато вече не е толкова жега.

# 4
  • Мнения: 1 489
Родих дъщеря си на 30 юли и я изведох на 14 ден.Ще гледаш да не вървиш по слънце и да не е облякано много детето.На него ще му е добре на топличко,не се притеснявай.В болницата даже ги завиваха с олекотено юрганче и одеалце,така че спокойно.

# 5
  • Мнения: 1 410
Аз родих дъщеря ми на 15 юни и още първата седмица излизахме за по няколко минутки на терасата на плътна сянка. В началото не излагай детето  на слънце изобщо.

# 6
  • Мнения: 532
Някъде около 14 - 15 ден.То детето ще ти покаже колко да го обличаш , важно е да не го изкарваш по слънцето и по най - горещите часове на деня.

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ами веднага, ако времето е хубаво  Mr. Green Моята имаше доста силна жълтеница, която не сме лекували с лекарства, а с много разходки навън от първия ден,  по съвет на наблюдаващите.

# 8
  • Мнения: 27 524
Можеш да го извеждаш веднага на разходка.Разбира се,не в много големи жеги и не в мъгла!

# 9
  • Мнения: 513
Аз родих в средата на юли  newsm30  и петнадесет дена по -късно вече бях навън  1stroller  thumbsup първо само сутрин и неслед дълго и  по цял ден.  Grinning Второто живот и здраве бих го извела още на първата седмица хем за мама добре хора , кафета ,раходки - хем за беба , чист въздух и дълъг сън  Wink

# 10
  • Мнения: 607
Ако е толкова жега може да го извеждаш сутрин преди още много да е напекло и привечер когато се поразхлади.Пожелавам ти лека бременност и леко раждане.

# 11
  • Мнения: 516
Аз родих дъщеря ми на 19 юни и след 15-20 дена започнахме с разходките но не в най-големия пек.

# 12
  • Мнения: 292
Милата ми тя, как се сети .... Първо да ти пожелая  леко и успешно раждане и щастливо прибиране в къщи! Наистина след около 2-3 седмици можете да излизате спокойно, но - по-раничко преди обед и по-късничко вечер - не и в най-големите жеги и задължително надле4жно намазани с предпазни кремчета и шапка   Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Някъде около 14 - 15 ден.То детето ще ти покаже колко да го обличаш , важно е да не го изкарваш по слънцето и по най - горещите часове на деня.

# 14
  • Мнения: 670
Родих на 23 август. На 5 септември излязох на разходка с Ния. Това значи 13 дена след раждането.
Любимите ми часове за излизане с беба, бяха сутрин от 9.30 до 11.30 и следобед от 15.30 до 18.00.

Общи условия

Активация на акаунт