Моля, препоръчайте ми мляко.

  • 504
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Иска ми се вече постепенно да започна да отбивам Мартина и трябва да си взема някакво адаптирано мляко. Препоръчайте ми такова, каквото се харесва на кърмачетата, за да стане по-лесно прехода. Сутрин, вечер и през нощта за сега продължавам кърменето, но през деня по някога не ще да яде твърда храна и търси мляко. Вода и сок не иска, а трябва да пие някакви течности.

# 1
  • Мнения: 7 106
Тук повечето от нас нямаме опит с адаптираните млека. По-добре се консултирай с педиатъра ви или попитай в съседния форум.
От моя опит бих споделила, че дъщеря ми почти не искаше да близне никакво адаптирано млако, а аз бях взела за да добавям в домашните каши, за да не се цедя. В началото минаваше номера, но в един момент обяви бойкот на формулата и само да усетеше че има макар и 1 мерителна лъжичка изплюваше веднага. За пиене, абсурд. До ден днешен е така, не признава нито формула, нито прясно, нито кисело мляко  Crazy
Така че понякога си зависи и от вкуса на бебето  Wink.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 019
До ден днешен е така, не признава нито формула, нито прясно, нито кисело мляко  Crazy

Е добре ме успокои. Не питам в другия форум, защото там са започнали с адаптираните млека по-рано и мисля, че тогава по-лесно се научават бебетата. Вече на годинка е доста трудно. Явно ще карам по метода на налучкването. Дано не се получи като при вас  Grinning.

# 3
  • Мнения: 7 106
Ако си въвела млечните продукти можеш за започнеш с което и да е за след 6 месеца. За Милумил 2 знам, че е овкусено и има дъх на ванилия. Но нали знаеш, че "на вкус и цвет таварищ нет" Grinning, така че май наистина ще трябва да налучкаш. При нас освен нехаресдване на формулата, имаше и тотален отказ да пие от беберон, така че ние сме по-скоро някакво крайно изключение. При вас е възможно изобщо да няма никакъв проблем.
Ако не си захранила с млечни продукти, по-добре започни с някакво хипоалергенно докато бебето свикне и ако няма проблем с приемането му, го замени с обикновено адаптирано.
Надявам се да нямате проблеми и всичко да протече гладко и спокойно  Peace.

# 4
  • Мнения: 2 274
Селия Девелоп 3.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
Ха-ха Зори, и Мартина си играе с биберона, но си мисля, че го прави защото се опитвам да й пробутам вода.
Godzilla, не че съм запозната много с млеката, но това изобщо не съм го чувала. Селия Девелоп име на серията ли е или на фирма?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз спрях да кърмя преди седмица за съжаление Sad. Беба искара няколко дни без мляко/само кисело и давах/, но явно и липсваше.Купих и Нестле Джуниър и тя страхотно го харесва. Като види шишето се захласва чак от радост... LaughingА докато кърмих не е пила нищо-даже вода не искаше. А сега унищожава шише мляко за отрицателно време... Laughing

# 7
  • Мнения: 1 599
Az sam za Milumil ! Moqt sin prosto umirashe za nego.... nikoga ne e otkazval tova mlqko. Parvo probvah s Nan - koeto saotvetno ne go haresa... a za milumila prosto umirashe!!!!!!

# 8
  • Мнения: 425
Пробвах какво ли не - Nan, Frisolac,Celia...........................не ги харесваше и вече няколко месеца сме на кърма и се дохранваме с  Aptamil(на Milupa).

Общи условия

Активация на акаунт