Кажете ми сега за Плазмонките.

  • 2 899
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Вчера купих бисквитки Плазмон на бебата. И тая вечер мисля да и сложа в млякото за проба. Въпроса е, че нямам идея дали ще мине през биберона. Аз ползвам биби на Нук за мляко. Досега не съм пробвала тези бисквитки и нямам идея дали се разтварят толкова добре, че да минат през тази биба. Та дайте едно рамо като ми кажете дали ще мине млякото с бисквита през бибата или ще се наложи да го хвърля.
Благодарско! Wink

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На 210 мляко (7 лъжички) слагам 1 плазмонка. Наложи се да сменя бибата, не защото се запушваше, а защото много бавно дърпаше. Сместа става по-гъста, но няма парчоля, ако това те тревожи.
Но сложих Плазмонка, защото млякото не му стигаше и се будеше по-рано, а не исках да вдигам количеството.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 410
Дъщеря ми още си пие млякото с най-малката възможна дупчица на Чико. Слагам Плазмончето и разбивам малко шишето. Разтваря се много добре и няма нужда от смяна на биберона.

# 3
  • Мнения: 680
Аз слагам на 200мл. АМ по 2-3 плазмонки,ние сме с бибите на авент тая с 3-те положения.А по въпроса как се разтварят-разстварят се веднага много добре.

# 4
  • Мнения: 1 737
Дъщеря ми още си пие млякото с най-малката възможна дупчица на Чико. Слагам Плазмончето и разбивам малко шишето. Разтваря се много добре и няма нужда от смяна на биберона.

Стига, бе! ShockedНие сме на 4 дупки на Авент и се запушва яко, и то от безглутеновите, които са на прах. От 3-те позиции се дави, нищо че е голям, за това се отказах от Плазмонките, сега му дослагам в пюретата, че да свърши кутията...

# 5
  • Мнения: 3 861
Аз му слагах от Плазмонките по 3-4 защото все гладен беше на 240 мляко. Не ми се е запушвал никога биберон, проблеми не съм имала. Карах месец-два на Плазмон и след това един ден нямах, а нямаше и как да купя и се наложи да опитам с други бисквити. Пробвах с  канелени на Житен дар, от тези меките с дупката по средата и оттогава само с такива бисквити караме. Редувам ги ванилия и канела. Разтварят се много добре, не остават бучки и детенце ги харесва.

# 6
  • Мнения: 4 068
Ами ето и отчета.
Снощи и сложих една бисквитка Плазмон в 220 мл. мляко. Вярно, че малко по-бавно течеше от бибата, но малката си изпи всичко. И аз си легнах мислейки, че това може да ми е първата спокойна нощ без ставане за ядене през нощта, но......още в 1,30 зверчето зейна гладно/принципно яде към 4,30 чак/ и изпи още 220 мл. мляко. Направо ме шашна. Явно вместо да я засити бисквитката и отвори апетита. Довечера ще пробвам пак и ако пак е така хич няма да и ги слагам в млякото вече.

# 7
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
За Плазмонките - има два вида, за гризкане и такива, които се разтварят  Simple Smile. Ако са от тези дето се разтварят едва ли ще пречи на дебита на биберона. Аз слагах по 2 плазмонки и ползвам биберон на Чико с резките. На 2-ката си тече идеално.
renci много лакома мома си имаш, да ти е жива и здрава  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 46 492
... още в 1,30 зверчето зейна гладно/принципно яде към 4,30 чак/ и изпи още 220 мл. мляко. Направо ме шашна. Явно вместо да я засити бисквитката и отвори апетита ...

Така е, на София също й отвориха апетита, тя по принцип си е лакома, но докато давах "Плазмон" ядеше по цяла нощ  Crazy

# 9
  • Мнения: 4 068
Никол, помня аз, че ти ме предупреди, че може и така да стане, ама аз нали съм си дебела глава и реших да пробвам. Таях бегла надежда, че може да почне да спи по цяла нощ.
А иначе тя хич не е лакома даже. Яде доста малко, но явно и стига. Аз затова и се шашнах снощи.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Съжалявам за офф-а, ама тия плазмонки сладки ли са?

# 11
  • Мнения: 46 492
Съжалявам за офф-а, ама тия плазмонки сладки ли са?

Да  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 737
Да, но на моето злоядо дете, дето по 12 часа не огладнява, не му действат апетитопредизвикващо. Sad

# 13
  • Мнения: 607
Винаги са се разтваряли идеално и не се е запушвал биберона.

# 14
  • Мнения: 877
Само да споделя, че в някои има мляко. При нас изби обрив от тях.

Общи условия

Активация на акаунт