хубава спирала

  • 8 543
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
моля ви да ми препоръчате някоя наистина страхотна спирала! Praynig
цената няма значение.
благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 27 524
Не мога  Laughing И аз чакам тази страхотна спирала и чакам някой да ме насочи и мен,ще следя темата ти.

Искам да пуска много черно и лепкаво и да ми прави дебели,дълги и черни миглите,да напластява богато  newsm03

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз все още не съм намерила спиралата си  Embarassed
но пък има няколко които не са лоши  Mr. Green
Хипноз на Ланком
Спайдер Ай на ХР, това е бяла основа, за под всяка спирала прави миглите дълги и обемни.
Лаш Архитект, Интензифик или Пърфект Кърл на лореал, последната само подчертава миглите.
Обемната спирала на Люмене.
Май това са тези които най ми харесват към момента  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Чувам прекрасни отзиви за тази:


На Ланком, аз лично не съм я ползвала. В момента ползвам На Макс Фактор тази:

придава задоволителен обем, който се постига от третото нанасяне. За сравнение Архитекта на Лореал е 2 пъти по-добра.

# 4
  • Мнения: 5 299
Мастърпийс на Макс Фактор Flutter

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Преди време бях много доволна от спирала за обем на Ревлон.За съжаление,в нашия град вече никъде не намирам Ревлон,но като ходя до Пловдив задължително ще я потърся.

# 6
  • Мнения: 3 248
Новата двойна на Мейбълин - повече от страхотна е! Hug

# 7
  • Мнения: 416
Спиралата за театрален поглед на Буржоа е страхотна.На пазара е още от 98 година,но по-добра от нея така и не срещнах.А опитвах всички нови спирали,които се рекламират...Перфектна е.Не знам спирала,която да я доближава като ефект и качество.Не мога да пиша на френски затова ще ви напиша името й на български(само не ми се смейте много).И така спирала №1 за мен е Кап де Театре на Буржоа.

# 8
  • Мнения: 5 539
Тази на Буржоа май беше първата двойна спирала, излязла на нашия пазар, но според мен не беше нищо особено като ефект Rolling Eyes
За Мейбълин - прави ми впечатление, че спиралите им са много сухи Confused С всички ли е така или просто аз съм случила кофти партида?

# 9
  • Мнения: 14 471
Тази на Буржоа май беше първата двойна спирала, излязла на нашия пазар, но според мен не беше нищо особено като ефект Rolling Eyes
За Мейбълин - прави ми впечатление, че спиралите им са много сухи Confused С всички ли е така или просто аз съм случила кофти партида?

мене ако питаш - всички по-скъпи спирали /имам предвид тези дето са от 8 до 15-20 лева/ са сухи защото не се купуват. лореал, буржоа, сега имам на ревлон - пак е суха. а ги купувам от най-вървежните магазини. и защо - щото не са запечатани. ейвън наппример са с целофан и се отварят от теб като си ги купиш - в магазините ге отварят на всеки клиент да гледа четката - каточе ли можеш нещо да разбереш от четката.
аз съм доволна от ейвън и доскоро държах поне спиралата ми да е маркова /тия дето са среден клас не от 50 лв / докато една приятелка не ми подари спирала за два лева /куча марка/ както се казва -еее откога не бъх ползвала нещо толкова страхотно - държи ми извити миглите - нещо което от доста отдавна не ми се беше случвало с всичките макс фактор, лореал или буржоа.
не знам за вас но аз минавам на спирали от 2 лева

# 10
  • Мнения: 27 524
Има май нещо вярно,аз преди години позлвах едни български,съвсем прости и евтини,обаче пускаха много черно и напластяваха супер.
На Лореал купувах и са все сухи  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 249
Първата спирала от която бях доволна е Lancome intencils.Миглите ми ставаха добре разделени и подредени, не много напластени и добре извити/но е скъпа/.След това съм ползвала Буржоа.Тя напластяваше миглите и ги правеше тежки/изглеждаха много добре/. Сега ползвам Loreal lash architect и не мисля да я сменям- извива, не напластява много,но ги прави като изкуствени-дълги,черни,извити и подредени. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 808
Аз съм мнооооого доволна от Dior Ultimeyes. Скъпа е, но си заслужава всяка стотинка, дадена за нея.

# 13
  • Мнения: 585
 И аз ползвам Мастърпийс в момента и съм доволна.
А Мейбълин - да сухи са им спиралите.

Относно разпечатването - ми аз не съм попадала досега на разпечатана спирала, всичките са с целофанчета _ не знам откъде пазаруваш  newsm78

# 14
  • Мнения: 599
Бихте ли дали цени на по-скъпичките, само ако е хубава, няма да се поколебая, но аз съм с АД и не понасям всяка, освен това искам хем да са дълги и обемни миглите, хем да стоят естествено и да е кафява  Thinking Да не е суха, да не мирише особено (на амоняк ), да не напластява... В момента ползвам някаква N.7 - английска, но не съм очарована.

Общи условия

Активация на акаунт