Кафето 'Вита Голд' за отслабване

  • 959
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
   Някой вярва ли в това, използвал ли го е, да си каже дали наистина действа? Знам, че 10 пликчета струват около 11 лв. по аптаките, пие се 2-3 пъти на ден и за да има ефект, поне 2 месеца употреба трябвало. И действало антицелулитно, също и стимулиращо жлезите с вътрешна секреция и потентността, и за  паметта...

# 1
  • Мнения: 2 534
Имаше някъде из форума  такава тема .
Не бяха доволни от вкуса му , така помня ...  newsm78
В аптека Ремедиум на Графа цената му е няма и девет лева .

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Моето мнение е да не си давате парите на вятъра.....

# 4
  • Мнения: 1 258
В нашата аптека струва 9.40 лв  Mr. Green
Аз изпих две кутийки(по две на ден).Не виждам нещо особено да се случва с мен.Едновременно с кафето възобнових гимнастиката и вечерния глад.Та май едно кило надолу докарах.
Ама нали хитричко казват,че трябва да го пиеш поне 2 месеца,за да има ефект. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 416
Аз го пия и при мен има ефект като разбира се не се тъпча нон стоп с храна.В кутия има по 12 пакетчета.Струва 9.10лв.Нищо не ти пречи да опиташ да го пиеш 1 седмица и да видиш дали при теб ще има резултати.При всеки е различно...Ако пиеш по две кафета на ден като мен ще ти стигне за 6 дена.Успех!

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И при мен има ефект, но същевременно съм и на диета. за две седмици свалих 5 килограма. Имам още две седмички та да видим, какво ще се случи... На мен лично ми харесва кафето. Пия по веднъж на ден.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 870
каква диетка спазваш със кафето newsm78

# 8
  • Мнения: 1 258
Е къде сега да го търсим това кафе.Около нас изчезна от всички близки аптеки.Казват,че нямало по складовете.Търсенето било уникално голямо.

# 9
  • Мнения: 22
dnes probvah kafeto i se nadjavam da ima njakakav efekt

# 10
  • Мнения: 379
Вече изпих една опаковка( 12бр- 9.80лв), подтиска глада за известно време, днес разбрах, че има и същото кафе, но производителя е САЩ, мисля да пробвам и него

# 11
  • Мнения: 1 313
на мен от това кафе само ми се прияжда повече и спрях да го пия, нещо с обратен ефект ми действа

# 12
  • Мнения: 1 258
на мен от това кафе само ми се прияжда повече и спрях да го пия, нещо с обратен ефект ми действа

Установих при мен същият ефект.Пих го две седмици и мислех,че нещо си въобразявам.После не можах да го намеря известно време.И от три дни пия пак и усещам,че апетитът ми е значително по-голям.С усилие си намирам занимания,за да не усещам дразненето в стомаха.
Някой може ли да обясни това?

Общи условия

Активация на акаунт