Смешници!

  • 653
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
Пак за НЗОК  Joy

След справка в МВР, че съм извън страната повече от 183 дни в годината и доказателство, че живея постоянно извън България, ето какво получавам там от любимите ми "осигурители".

Снимчицата показва следното:

- Не са прочели справката от МВР изобщо
- Пратили са ми стандартна бланка, която е за тези, които са в чужбина за по-малко от 183 дни в годината
- Не са си направили труда да попълнят празните полета, в кои години съм била извън страната дори  hahaha
- Стандартната бланка чак е подписана от някакъв си "орган"
( верно е орган Joy )

Освен че много се забавлявах, мисля и да яхна метлата като си отида. Вие как мислите? Laughing



Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 22:40 от G&J

# 1
  • Мнения: 508
Ама направо смешници:).И аз съм на твоя хал.Обаче смятам сега като се прибера,ако нещо ми кажат на въпреки да вдигна скандал.

# 2
  • Мнения: 2 379
Хе-хе Grinning
Като видях темата и си викам: "Абе дай да я отворя, ама предпазливо Thinking"
Предвид автора, помислих да не е нещо ВТОРОаприлско от сорта на:
Смешници, пак се хванахте!!! Joy hahaha
 Hug

Иначе, по истинската тема нямам какво да ти кажа. Ти си си го написала в заглавието smile3537

# 3
  • Мнения: 1 610
Любима тема ми е НЗОК. С тях можеш една година в забавление да прекараш. hahaha Joy hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 2 257
Хе-хе Grinning
Като видях темата и си викам: "Абе дай да я отворя, ама предпазливо Thinking"
Предвид автора, помислих да не е нещо ВТОРОаприлско от сорта на:
Смешници, пак се хванахте!!! Joy hahaha
 Hug

Скица! Laughing  Hug То не се знае де... Flutter Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 475
Няма да се учудя и мен да ме "почетат " с такова писание...10 пъти разкарваха баща ми напред -назад,да видим какво ще излезне накрая. Shocked

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
е, ако ми спретнат тоzи номер ще има #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 2 959
Какво ли ни чака и нас на влизане в БГ, просто не ми се мисли?!  Rolling Eyes

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
иzобщо няма да миисля Crossing Arms
влиzам си с копието на молбата, дето я писах 02.2005 година и само ще чакам да кажат нещо Close

# 9
  • Мнения: 7 430
Какво ли ни чака и нас на влизане в БГ, просто не ми се мисли?!  Rolling Eyes

И аз това си мисля  Embarassed че нали съм получила писмо за плащане на 700лв #2gunfire

G&J, заглавието кефи Laughing

# 10
  • Мнения: 7 914
Аз вече съм се прибирала точно след такова писамце за около 500 лева...ама никой нищо не ми спомена нито при влизане нито при излизане от България!

И честно казано още нищо не съм направила по въпроса с " отписването" от НЗОК... като се прибера лятото евентуално можееее да ми дойде музата!!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт