Отговори
  • Мнения: 2 950
Здравейте, мами!
Можете ли да ми помогнете с този проблем? Сестра ми има две деца - момче на 4 г. и момиче на 2 г. И двамата ходят в ясла и градина, но и те като всички хлапета боледуват от време на време. Ако знаете, можете ли да ми препоръчате жена, която да се грижи за децата, само когато някое от тях е болно и не го искат в градината? Има ли жени, които се занимават с това, тъй като сестра ми не може да взима болнични в момента. Живеят в Овча купел.
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 955
Според мен и това не е работещо в БГ. Имаме агенции за детегледачки, обаче ням липсва оферта за детегледачки за непостоянно и почасово. Преди да родя второт звънях на две места и ми отказаха, исках да наема за по няколко дни в седмицата за по 4 часа.
Аз също си мисля, че ще имам нужда точно от такава услуга като тръгна на работа. Нека някой, който вече го е решил този проблем за себе си - сподели, ще му бъдем благодарни. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 306
Имах две детегледачки на този принцип. И двете ги намерих чрез познати и приятели.
Млади пенсионерки, които искаха да си починат след като са работили дълги години, но и не отказваха малко допълнително доход.
Живееха близо до нашата кооперация и съм разчитала на тях от 1 до 10 часа дневно.
Плащах на час.
За съжаление не мога да ги препоръчам, защото едната гледа внуче, а другата се разболя.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
И аз се опитвам да намеря такава жена тук във Варна обаче без успех. Даже звънях в Червения кръст  Laughing - оптимистка, ама един любезен чичо ми каза, че не се занимават с такива услуги:-)))
Детегледачки иначе има, ама всяка иска постоянна заетост и гарантирани доходи. Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 И на мен от септември ще ми трябва такава жена, но... нещо не се намират лесно като чуят "две деца".

Общи условия

Активация на акаунт