Много ме е страх

  • 965
  • 3
  •   1
Отговори
Предстои ми инвитро за пръв път. Днес ми е 4 ден от стимулацията с пурегон. Въпреки това обаче, не спирам да се притеснявам за всичко- до колко опасна е стимулацията, и най-вече дали ще е успешно инвитрото. Да не говорим, че усеваемостта от първи път е много малка. И единственото чувство от всичко, което ми предстои е неистов страх от неизвестното. Моля тези, които са минали през това изпитание да кажат как са го преодолели.

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 12:26 от Тaня

# 1
  • София
  • Мнения: 6 360
когато прави инвитро, за жената е добре да е колкото се може по-спокойна.
а човек е спокоен, когато е наясно какво му предстои.
от думите ти разбирам, че в клиниката ти не са те подготвили за това, което те очаква, щом се притесняваш за опасности и проценти на успеваемост. това не говори добре за клиниката!
съветвам те да влезеш в този форум:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Forums&file=viewfor … b9646318687bfb774

там пишат основно жени, които са минали или сега преминават през инвитро процедури. те ще ти помогнат със съвети и подкрепа.

# 2
  • Мнения: 1 951
Погледни и горе в темичката за инвитро, там има момичета които са правили или в момента правят инвитро и можеш да им пишеш и на лични.

Много е важно да се успокоиш и да мислиш положително. Желая ти успех  Laughing

# 3
Изчетох всичко!Благодаря! Много от нещата ги знам! Най-лошото е, че не знам какъв ще бъде резултата от всичко това. Мисля си какво ли не ще издържим в името на това да бъдем майки! Не мисля, че ако се отнасяше само за моето здраве бих се подложила на всичко това. Дано в най-скоро време щъркелът да ни зарадва всички. Успех на всички в борбата и стискайте палци. Hug

Общи условия

Активация на акаунт