Пантофи за 1год. дете

  • 713
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, кажете ми моля, кога обухте пантофи на вашите сладкишчета?
Мойта девойка вкъщи я обувам все още с обувките за прохождане на К&К.
Дайте ми предложение за пантофи, марка и най вече да са съобразени с нежнот детско краче????
Предварително благодаря !!!! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз купувам само на Денди-и обувки,и пантофки.Най-добре е обаче бебето да проходи босичко,пък и вече е топло,освен ако не сте с теракота.

# 2
  • Мнения: 1 547
На Дондуков има един магазин - Царството на пантофите или нещо подобно. Има страхотни пантофки за бебета. Ортопедични, от естествена материя и са по-тънки и не запарват крачетата за пролетта.

# 3
  • Мнения: 1 771
На Дондуков има един магазин - Царството на пантофите или нещо подобно. Има страхотни пантофки за бебета. Ортопедични, от естествена материя и са по-тънки и не запарват крачетата за пролетта.

Не се препоръчват ортопедични, ако не е предписно изрично от ортопед.
До френската гимназия има магазин за обувки. 

# 4
  • Мнения: 1 881
Smyrfietaр може ли да кажеш къде е точно магазина, какви са пантофките и цените, благодаря предварително Hug

# 5
  • Мнения: 8 505
За яслата и купих Беко.Доволна съм,а и не и спарват краката.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
пантофки К&К

# 7
  • Мнения: 5 790

И ние сме с такива. Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 870
Пантофките на Беко са много хубави имат ортопедични и нормални с равна стелка

# 9
  • Мнения: 607
На Дондуков има един магазин - Царството на пантофите или нещо подобно. Има страхотни пантофки за бебета. Ортопедични, от естествена материя и са по-тънки и не запарват крачетата за пролетта.
Къде горе-долу на Дондуков е този магазин?

# 10
  • Мнения: 1 547
goldenova, има и ортопедични. Ако желаеш, купуваш такива, ако не - купуваш обикновени.

Момичета, не знам точния адрес на магазина. Тръгвате от ЦУМ по левия тротоар към Раковска. Пресичате Веслец (обръщалото на трамвай 20), продължавате, минавате бившия битов комбинат. Няма как да подминете магазинчето. Малко след него е магазин Марсел.

Ако някоя мама живее в района, да каже точен адрес, моля   bouquet

# 11
  • Мнения: 607
Мерси, Смърфиета.Ориентирах се къде е горе-долу.

Общи условия

Активация на акаунт