Благодаря че има такива хора като Anichka

  • 1 826
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Мили мами преди няколко дни ми откраднаха количката и ви се оплаках. Искам да изкажа искрената си благодарност на този форум и на всички ви, но най-вече на невероятният жест на Anichka която беше толкова мила и ми предложи да ползвам нейната количка (изключително запазена Mag England Princess) докато Алексче стане съвсем стъбилен във ходенето (а това не се знае кога ще стане Simple Smile ) ей така без нищо, просто защото е безкрайно добричка и тя и цялото й прекрасно семейство. Трогнаха ни  и мен и таткото до сълзи. Толкова съм щастлива че има такива хора като нея и съпругът й.....със този жест ме накараха отново да повярвам че доброто в хората е повече отколкото лошотията Simple Smile  А тя вчера имаше рожден ден и тук искам да й пожелая да е все така добра, усмихната и много, много здрава и щастлива и тя и семейството й.  bigdance2   ura  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Rose
Благодаря че има такива хора като Anichka!!!!!!!

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пожелавам късмет и силна воля на такива добри хора, защото те са изчезващо малцинство.
Дай боже всекиму да кажат такива добри думи! :lilangel:  People Angel

# 2
  • Мнения: 2 274
Наистина е впечатляващо и най-вече  - един добър пример, който да направи нас по-добри! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
Да са живи и здрави всички добри хора! Едно голямо благодаря!
И на нас също много хора са ни помогнали - с количка и дрехи за бебка!
А на рожденничката - Честито на патерица!

# 4
  • Мнения: 2 051
Честит рожден ден на това мило и добро момиче!

# 5
  • Мнения: 3 042
Честит рожден ден и от нас! Stuck Out Tongue   Gift   party006   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 242
Красив жест, стопли ми душата!!!  Kissing Heart Дано има повече такива хора!
И на мен няколко мами ми помогнаха, без даже да сме се виждали, без да се познаваме, просто така от човещина и съм им безкрайно благодарна! Ей това е живота!

# 7
  • Мнения: 86
Честит празник!!!

# 8
  • Мнения: 86
Бравво на такива добри и отзивчиви хора! Само добро да им се връща, а дано и ние се научим да бъдем малко по-добри!
Вижте това:::
http://www.za-dushata.hit.bg/

# 9
  • Мнения: 2 323
super! mnogo mi stana priqtno!
4estit rozden den mila!  bigdance2

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Прекрасен жест!!!  И на нас са ни помагали и с количка на първо време, докато не си купим собствена, и с дрешки, и със сушилник, абе, с една дума, добрите хора си ги има  Grinning Хубаво е да си помагаме, иначе сме за никъде!

# 11
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Kissa
Прекрасен жест!!!  И на нас са ни помагали и с количка на първо време, докато не си купим собствена, и с дрешки, и със сушилник, абе, с една дума, добрите хора си ги има  Grinning Хубаво е да си помагаме, иначе сме за никъде!

  202uu   202uu   202uu   202uu   202uu

# 12
  • София
  • Мнения: 1 402
BRAVO BRAVO za tozi blagoroden jest
  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 195
4естито на рождени4ката  :new-bday: и браво за добрината й Hug

# 14
Нека хората като Аничка се увиличават. Браво мило момиче и честит рожден ден. Нека здравето и късмета бъдат твои спътници в живота.

Общи условия

Активация на акаунт