Огледайте се в огледалото

  • 754
  • 5
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Какво да направим ,когато сутрин се сьбудим и света ни е крив,когато до нас пла4е малко дете и трябва да го нахраним ,да го обле4ем,да се обле4ем и нас си Laughing и да препускаме кьм градината и после на работа.?
Когато парите  и времето ни не стигат за ниЩо?

Много просто Heart Eyes,сутрин когато се сьбудите се огледайте в огледалото и се попитайте "Днес сьрдита ли,Ще сьм или усмихната",когато си отговорите на вьпроса ве4е ,Ще ви е малко по добре  bouquet.Кажете си ,4е сте хубава и силна жена и пак ,Ще ви стане по добре.Ако пьк гледайки се в огледалото не можете да се изльжете ,4е сте хубава жена ,се нагримирайте(както става в моя слу4ай Mr. Green) и пак се огледайте.......е по леко ви става нали?¿

Когато на улицата поредният тинейджьр ви засе4е с колата си ,не му обрьЩайте особено внимание,ми и то детето по задьжения ходи.....може да закьснее за среЩа с приятелката си , или пьк за у4илиЩе.Нали не искате да сте при4ината за тяхната раздяла ако той закьснее докато се кара в вас.

Ако в автобуса вьзрастен дядо ви избута за Да седне на седалката ,застанете в някой ьгьл и си пейте(без никой да ви 4уе де Laughing),пейте си как дядото е глупак а пьк вие сте вьзпитаните и ,4е няма да паднете на неговото ниво........Е олеква....
ПРОБВАЙТЕ


и наи_ве4е УСМИХВАЙТЕ СЕ ПО 4ЕСТО



  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 312
е, те тва е!  smile3501 мислете позитивно, както казват Хамериканците - мноооооого помага! и прави живота по-весел...  Whistling

вал, за тебе са:  newsm47  newsm47  newsm47

# 2
  • Мнения: 4 458
Това е добро предложение, но от опит знам, че и огледалото лъже понякога и показва това което е в главата ни  Cry

Никога обаче не пречи да мислим или поне да се опитваме да мислим позитивно.

Мисля обаче, че най-важното е да престанем да мислим за недостатъците си и ако може да ги обърнеме в плюсове.

На мен много често когато съм изпадала в такова положение ми е помагала мисълта : има и по-зле от мен! жива и здрава съм ... какво повече искам  ха-ха-ха малко самонавиване понякога е полезно за духовното равновесие

# 3
  • Мнения: X
Бе щом се гледаме в огледалото и не ни е срам от това, което виждаме, сме на 6!  newsm10

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
Бе щом се гледаме в огледалото и не ни е срам от това, което виждаме, сме на 6!  newsm10

Че ние сме си хубави, няма от какво да ни е срам  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 327
Имам си аз едно специално огледало, в което се оглеждам и винаги ми става хубаво - очите на детето ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт