Всичко необходимо за новороденото-магазини в София!!!?????

  • 1 296
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте, предстои ми голямото пазаруване за ББЕБЧЕ, живот и здраве след около месец,предложете ми моля някои магазини в които може да се купят необходимите неща на разумни цени????Пишете ми и какви марки предпочитате  вие, за всичко каквото се сетите!!!БЛАГОДАРЯ ВИ!!!! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравей.Направо ти завиждам. HugТова са най-хубавите моменти.Спомням си тръпката като пазарувахме за бебо (още не роден) Heart Eyes
Кажи първо в кой край на София живееш.
Инак:
Штъркел (евтин, но обслужването е под всякаква критика Rolling Eyes)( бул.Стамболийски)
Малечко ( страхотен магазин и обслужване, но скъпарски  Laughing_ ( Бул. К. Величков)
"От А до Я за вашето бебе" ( има и евтини и скъпи неща, но пък е ОТ- ДО.Обслужване - ако не попаднеш на собственичката -нямаш проблем  Mr. Green) (Люлин - срещу мебелна къща Витоша)
"Кампионе" - нормални цени и добро обслужване - правят и отстъпки или подаръци  Hug) (Люлин - срещу мебелната къща)
Това се сещам на първо четене , но все пак това е в моя район (Люлин)  Hug

# 2
Много бърз отговор, благодаря ти!И аз съм от Люлин, така че много ми помогна!!!!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Сигурно няма да ти помогна много щом си от Люлин, но все пак да спомена:
Пинокио - в Дружба - предлагат легла, колички, кошари, дрехи, играчки, бебешки храни, млека и всякакви бебешки аксесоари. Абе всичко. Цените ми се виждат средни.   bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
Здравей! Тръпката е голяма нали! Wink
Ние пазарувахме от Пакостник. Страницата е pakostnik.com
Дадоха ни и карта за 5% намаление Peace

# 5
  • Мнения: 2 125
Радост голяма е това. Аз последно време пазарувам за всякакви поводи от магазин "Слънчице" - на К. Величков и Пиротска, много са мили и имат всичко от А до Я. Цени - нормални. Нещата са качествени и магазина е добре зареден. Hug

За Щтъркел съм съгласна с Дамянти Peace

# 6
  • Мнения: 56
Аз също ти препоръчвам магазин Пакостник в Овча купел.От там закупихме всичко с изключение на дрешките и количката.Дрешките са от магазин Бокал,а количката от Штъркел.Успех в покупките!

# 7
  • Мнения: 2 494
Ей, и аз благородно завиждам! Страхотно удоволствие ми беше голямото пазаруване за бебката!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83046.0


ей от тук може да избереш!!!!!!!!! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 750
Момичета, а къде има най-голямо разнообразие от детски дрешки и цените са нормални?

# 9
  • Мнения: 607
Пазаруването за бебчо е един приятен и незабравим спомен от бременноста ми.И аз се включвам към благородно завиждащите.Успех и леко раждане ти желая.

# 10
  • Мнения: 650
Аз също ти препоръчвам магазин Пакостник в Овча купел.От там закупихме всичко с изключение на дрешките и количката.Дрешките са от магазин Бокал,а количката от Штъркел.Успех в покупките!
въпрос: аз погледнах страницата на пакостник-това ли са нормалните цени или може и по евтино да се намери- не знам но ми се видя скъпичко-5% нищо не прави и тези стоки качествени ли са? имат ли някакви намаления -сезонни или ...

# 11
  • Мнения: 137
Здравей.Аз също съм от Люлин.Препоръчвам ти "Щеркел","Кампионе",....".......ОтА доЯ",...............но както е казала Дамаянти "ако не уцелиш собственичката.Аз лично не обичам да ходя там.
Спомням си ,че и за мен беше голяма тръпка пазаруването.....Ако искаш иди във фирмения магазин на "Даяна и Ники" в кв."Хаджи Димитър".На сносни цени има интересни неща.Аз основно от там си напазарувах.Хващаш от Люлин маршрутка 39 и слизаш след моста "Чавдар".На светофара вляво по уличката.
Хаиде и те чакаме в люлинския отбор  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 418
Не по темата съвсем ама това за "Штъркел" е точно така и във Варна .Явно е фирмена политика..Нишо кой знае какво ,а продавачките са....нямам думи..

# 13
  • Мнения: 7 803
хммм никой ли не паzарува в люлинската борса ? скъпо ли е ? какво ли  newsm78

# 14
  • Мнения: 607
Днес пазарувах от едно магазинче малко след Щъркел(ако идваш от центъра).Има много симпатични неща и на поносими цени.На витрината пишеше КОМЕС И ЛИМЕКС.

Общи условия

Активация на акаунт