Търся крем за много чуствителна кожа

  • 577
  • 6
  •   1
Отговори
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Знам , че много от вас тук са с проблем като моя , та ако може да ми дадете съвет . Имам много чуствителна кожа на лицето която в момента се лющи а не знам с какво да я мажа . Дайте идей какво да направя и дали козметик може да ми помогне ?

# 1
Горещо мога да ти препоръчам Авен ! Който и да си вземеш няма да съжаляваш  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 328
Съгласна съм с предходното мнение, освен за това "който и да е" - има за различни проблеми, така че е добре да се прегледа каталогът и да се подбере точно този крем, който би бил най-подходящ за конкретния тип кожа и нейните проблеми. Примерно Цикалфейт е подходящ за бързо елиминиране на зачервяване и разраняване на кожата, но определено не става за всекидневен крем, защото е доста мазен /освен ако кожата не е прекалено суха/.

# 3
  • Мнения: 5 313
Горещо мога да ти препоръчам Авен ! Който и да си вземеш няма да съжаляваш  Peace

 Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 5 228
И аз съм за Авен!

# 5
Знам , че много от вас тук са с проблем като моя , та ако може да ми дадете съвет . Имам много чуствителна кожа на лицето която в момента се лющи а не знам с какво да я мажа . Дайте идей какво да направя и дали козметик може да ми помогне ?
не смятям че козметик ще ти помогне дори може да те влоши - ако е много зле положението - ДЕРМАТОЛОГ! ако не е толкова зле - силно хидратантен крем - марка няма да ти споменавам защото ще ме обвинят в реклама!

# 6
  • Мнения: 25
"Бочко" или "Здраве" мисля...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт