3D ехограф в Пловдив

  • 1 489
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Има ли 3D ехограф в Пловдив?
А цветен ехограф?
Какво мислите има ли добри специалисти на ехограф в града ни. Знам че не всеки гинеколог умее да разчита добре това което се вижда на уреда.
За София знам че има, тук беше изписано много по темата, но любопитството ми не е толкова голямо, че да отида на преглед в София  Simple Smile

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
3Д не съм чула да има.
Цветен ехограф знам, че има д-р Минев в частния си кабинет. Адрес и телефон има в справочника, в Бял списък гр.Пловдив. Той е мн. добър гинеколог.

# 2
  • Мнения: 485
Аз мисля ,че има разлика между цветен и 3D-триизмерен- или е едно и също.!!??
Чувала съм за Алфамедикус,но нищо не мога да кажа със сигурност.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Има разлика. Единият е цветен, а другият показва бебето в 3Д. За 3Д знам само за София че има.

# 4
  • Мнения: 106
И аз мисля, че има разлика.
Бу, ти при д-р Минев ли си ходила на прегледи? Той каза ли ти какъв ще е пола и ако да в коя гестационна седмица ?

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не съм се преглеждала при Минев, зад другото бебе живот и здраве ще се. Имам доста познати, които ходиха при него и впоследствие раждаха при него, много го хвалят всички. Докато раждах, мина да ме прегледа, макар че не му беше работа, даже не беше в родилното отделение, ама дойде човека. И аз съм много впечатлена от него, чувам само добри отзиви.
Аз ходех на преглед в ДКЦ Надежда, където гинеколожката (Илиева) веднъж не ми премери кръвното, изследванията едва ли не насила ги изтръгвах, само на водеозон ме гледаше свястно. Каза ми в първия ден на 5 месец пола и позна. Там е черно-бял видеозона, добре гледа, ама иначе не струва.
Другия път - на цветен при Минев Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт