Мнение за д-р Р. Георгиева и д-р Симеонова

  • 1 498
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Много моля, ако на някоя мама и се е налагало, недай си боже, да се ползва от услугите на д-р Ралица Георгиева (зав. отделение на Клиника по неонатология при Детски университетски център към ВМА) и д-р Симеонова, да сподели опита си и мнението си за тях. Бебчето ни е там от две седмици, има мозъчен кръвоизлив. Ще съм ви много благодарна!

# 1
  • София
  • Мнения: 80
  В педиатрията (или СБАЛДБ, както е всъщност името на болницата) има д-р Ралица Георгиева, но мисля, че не е шеф на отделението (шеф е доц.Христова) и болницата едва ли е към ВМА. Та ако става въпрос за същата лекарка, мисля, че не трябва да имаш притеснения - тя е компетентна и загрижена за дечицата.  Нашето бебе също беше в тази болница около 20 дни, но лекуващата лекарка беше друга. С д-р Георгиева сме контактували след това - водехме детето на трансфонтанелна ехография - и имам много добро мение за нея. Но като цяло това е най-доброто неонатологично отделение в България и според мен всички лекари там са добри.
  Пожелавам много късмет на детенцето!

# 2
  • Мнения: 113
Много ти благодаря за информацията! Да, за същата клиника става въпрос, едва днес и аз научих, че не била към ВМА, но това няма значение, защото след като поразпитах и на други места, това чувам отвсякъде - че детенцето ни е във възможно най-добрите ръце! Дано и то направи това, което се иска от него - да бъде силно!

Общи условия

Активация на акаунт