кола маска-сега каква?

  • 902
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
и тъй като реших да се обезкосмявам чрез коламаска сега съм в чуденка каква да е.в аптеката гледам една на кара тя левче струва и нз дали ще е хубава.затова пак прибягвам към вашата помощ.каква да си купя?имали значение дали ще е скъпа или евтина?и какво има вътре в кутииката с кола маска
мн ще съм благодарна на всички отговорили  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 922
Ох купувала съм Кара, но не ми харесват студените кола маски.
Пробвала съм и една в кутийка, затопляше се и се махаше с ленти. Тя беше ок, но каква цапаница създава, не ти е работа  ooooh! После трябваше и да се перат лентите...
Ходила съм и на козметик, но сега нямам време, а и желание за такива процедури.
И така се отказах от този метод.

# 2
  • Мнения: 93
Аз си купих Таки, като рол-он, затопля се, мажеш и отлепяш. Само че не са ми много отренирани движенията и поостанаха косми тук-таме. С епилатора като че ли по-бързо се справям.

# 3
  • Мнения: 2 255
аз ползвам такава на ролон (ролка) дето се слага в апаратчетата на козметичките, загрявам я в МВ (може и на водна баня) - супер - много съм доволна  thumbsup

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз, когато нямам време или дост. средства, за да отида на козметик(защото за мен това е най-добрият вариант), си имам патентована процедура. Joy
Купувам едно бурканче глюкоза и лекопласт(5 сантиметра широк да е , защото е по-лесно).
Намазвам мястото с глюкоза(не дебел пласт), залепям лента от лекопласта, притискам добре и дърпам рязко в посока, противоположна на растежа на космите.
Методът е като при която и да е друга коламаска. Ефикасен и бърз и определено аз лично се цапам по-малко, отколкото с готовите коламаски.

# 5
  • Мнения: 472
Каква е тази глюкоза в бурканче аз знам само тази дето е течна като вода !
Я ме осветлете по въпроса .

# 6
  • Мнения: 238
аз също съм ползвала САРА,на тубичката пишеше студена,но след като я пробвах реших,че ще е доста-по добре ,ако я затопля Simple Smile при това в вряла вода ......и така си беше ,ползвам си я почти гореща Wink

# 7
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Каква е тази глюкоза в бурканче аз знам само тази дето е течна като вода !
Я ме осветлете по въпроса .

Ами, аз досега течна не съм срещала. Тази в бурканче се продава във всеки по-голям хранит. магазин и в мегамаркетите я има. На вид е като мед, с тази разлика, че е по-светла. Едно бурканче струва някъде ок. 1,5лв.
Може би ти имаш предвид тази, която се използва в болниците. newsm78 Ако там е течна.

# 8
  • Мнения: 3 248
Аз лично съм много доволна от студената на Джан Кар. Peace

# 9
  • Мнения: 723
Най-добрият и траен вариант си остава топлата кола маска при козметик Laughing Колкото до студените, и аз винаги съм ги првила топли на водна баня..Иначе не се получава...
За тяло-най мързеливи,бързи и удобни са епилационните ленти-ама не стават за триъгълник Cry

Общи условия

Активация на акаунт