Температура на майката + кърмене!

  • 624
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Здравейте мами!
Снощи ме тръшна висока Т-ра и пих амидофен и аспирин,като бях решила да не кърмя през нощта,но в 4 часа калпазанката писна и аз не й отказах.После доста се притесних да не й стане нещо... Rolling Eyes Сутринта я пратих на градина и всичко изглеждаше наред,ама все пак..... Приемам успокоения! Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 18:36 от HOLY

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Laughing ето ти от мен едно рамо Wink Нищо й няма. Макар че по принцип при бременност и кърмене Парацетамол се предписва от доФторите като по-безопасен.

# 2
  • Мнения: 599
Скоро точно това коментирахме. Недей да пиеш амидофен и аспирин, докато кърмиш, но не се тревожи, нищо няма да стане от 1 път.

Можеш да пиеш парацетамол, ибупрофен, аналгин в краен случай, ако другите не са помогнали. А колко ти е температурата, защото ако е под 38, може и нищо да не пиеш Rolling Eyes И пак да си кажа - чети листовките и винаги гледай активната съставка, да не се окаже, че пиеш едно и също нещо Wink Бъди спокойна и се оправяй  Peace

# 3
  • Мнения: 1 283
Ох,благодаря ви момичета! Hug ...ами 39 беше,аз иначе не бих пила нищо.Всъщност за пръв път ми се случва да вдигам Т откакто се помня,та нямах други лекарства под ръка!

Общи условия

Активация на акаунт