На каква възраст децата ви отказаха АМ?

  • 2 247
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Виктория май ще отказва АМ, а така ми се щеше да го пие поне до 2 год. От както минахме на Нестле пие по около 100мл. и не ще повече. В началото си мислех, че е от смяната на млеката и че като посвикне пак ще си пиива като преди, ама не.

# 1
  • Мнения: 4 187
Все още не го е отказала, но има моменти, когато хич не го долюбва, както има и периоди, когато само на мляко може да изкара.

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Отказа го още на 7 мес.След като погладува упорито няколко дни,се видях принудена да й дам кисело мляко.Него го пиеше с голямо удоволствие.

# 3
  • Мнения: 1 645
Ами, на вашата възраст - 1г и половина
И аз исках да го пие по далго, но не стана.

# 4
  • Мнения: 5 500
Моя го отказах на година и половина, той май скоро нямаше да го откаже, ама на година и половина да ми се разхожда с шише с биберон в къщи просто нямаше начин да стане!

# 5
  • Мнения: 6 315
Още пие, а е на година и 9 месеца. Ще му давам докато иска Simple Smile.

Пробвай да смениш млякото, може от това да е, знам ли. newsm78

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Отказа го на 1 година и 1 месец, но това не ми пречи да му правя овесените ядки с АМ, вечер бисквити с АМ и АМ с кроасан и т.н  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 446
Отказа го на 1 година и 1 месец, но това не ми пречи да му правя овесените ядки с АМ, вечер бисквити с АМ и АМ с кроасан и т.н  Grinning
От 10 месечен го лъжа по този начин.

# 8
  • Мнения: 3 537
На 11 месеца минахме изцяло на кисело мляко,и то защото аз реших така Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 6 146
Да попитам, това значи ли, че 2 години е една пределна възраст на която да се спре АМ? Моята си го пие като минава на разни разновидности - с бисквити, с банан и т.н., но се чудех до кога ли така - тя пие и сутрин и вечер. Просто си мисля, че и е кеф да се излежава с шише в ръцете.

# 10
  • Мнения: 394
На 8 месеца hahaha
Бяхме на Милумил и 3-та за над 8 мес. не съм я взимала.
Ама ние си бяхме гоооолямо бебе и доста рано стана захранването при нас.Ако бях продължила на Милумил,трябваше да изпива количества-вече не го засищаше въобще.Минахме си на кисело мляко-даже и от по-рано го давах,ама като се има впредвид,че на 8мес. и половина вече ядеше боб hahaha,при нас нямаше начин.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
На 1 г. и 10 месеца Дариа все още пие вечер, а от скоро започна на ново и сутрин Милумил 3. Нестле Джуниър не го хареса - показваше, че й миришело  Sick

Пие го с шише с биберон. Понякога и през деня показва кутията, че иска да пие. Не смятам да я лишавам от това скоро.

# 12
  • Мнения: 46 437
Още го пие, пристрастена е към него  Crazy
Ти да не го даваш скоро след хранене с твърда храна и да не е гладна  Thinking
Може да опиташ и с Фризо 3, много сладко и много ароматизирано.

# 13
  • Мнения: 27 524
Тан,може да е временно.Не й давай няколко дни и пак й предложи.Опитай,както предложи Никол,с Фризо 3,или с натрошени бисквити вътре или малко някаква плодова каша,за аромат и различен вкус.

# 14
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Декември месец от раз престана да пие адаптирано. Значи е била на вашата възраст- година и половина. Пробвай да не й предлагаш една седмица и след това опитай пак. За съжаление при нас не помогна, въпреки, че действах така почти месец Cry

Общи условия

Активация на акаунт