Добър адвокат!

  • 778
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Моля дайте координати на добър адвокат във Варна!    bouquet

# 1
  • Мнения: 2 655
Аз съм адвокат от Варна.
Координатите си изпратих на лични.
Ако е за теб, обади ми се за да обсъдим пробмлемите.

# 2
За Варна - добре,
а МОЛЯ да препоръчате някой колега ваш - за гр. София

# 3
  • Мнения: 2 655
За Варна - добре,
а МОЛЯ да препоръчате някой колега ваш - за гр. София


Аз съм писала не еднократно тук.
За да препоръчам някой друг освен себе си, трябва да го познавам колкото себе си и да съм убедена, че ще се справи отлично.
Все пак на карта са заложени съдбата на един човек и едно дете, не може да се гледа с лека ръка на това.
Ако не бях бременна бих се навила да пътувам до София /правила съм го не един път/, но в 9 месец е малко трудно, а пък и след като се роди бебето няма да мога.
Дано мамите тук се намесят и някой си препоръча адвоката.
Наскоро давах консултации на лс на една мама тук, тя беше мноог доволна от адвоката си, а и аз доколкото бях в течение на нещата мисля, че колежката се справи добре. Дано тя да пише и да даде координати.
Поздрави

# 4
За Варна - добре,
а МОЛЯ да препоръчате някой колега ваш - за гр. София


Аз съм писала не еднократно тук.
За да препоръчам някой друг освен себе си, трябва да го познавам колкото себе си и да съм убедена, че ще се справи отлично.
Все пак на карта са заложени съдбата на един човек и едно дете, не може да се гледа с лека ръка на това.
Ако не бях бременна бих се навила да пътувам до София /правила съм го не един път/, но в 9 месец е малко трудно, а пък и след като се роди бебето няма да мога.
Дано мамите тук се намесят и някой си препоръча адвоката.
Наскоро давах консултации на лс на една мама тук, тя беше мноог доволна от адвоката си, а и аз доколкото бях в течение на нещата мисля, че колежката се справи добре. Дано тя да пише и да даде координати.
Поздрави
Гледам, че във форума има много майки от София, никоя ли не е доволна от адвоката си?  Confused
Да не би изискванията ни към адвокатите да са твърде високи??? Sad

Пела, Благодаря ти за разбирането и търпението ти към всички нас.
Не съм си и помислила, че е възможно да се заемеш със случая и да пътуваш от Варна до София, дори и да не беше в такова положение.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт