Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Моят син ще навърши 2 години в края на този месец. Няма да се връщам още на работа, затова смятам да използвам неплатения отпуск. Знам, че той се полага до навършване на 8 години на детето, по 6 месеца на двамата родители. До края на тази календарна година единият родител може да прехвърли своя отпуск на другия. Възможно ли е да запозна да ползвам неплатения отпуск, който се полага на съпруга ми, а след това евентуално моя. Или прехвърляне на отпуск може да стане чак, след като аз изчерпам моя  newsm78.

Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 187
Автоматично минаваш от платен на неплатен.Няма смисъл да прехвърляш първо на съпруга ти,а после пак на теб.(ако нямате лични съображения разбира се).Най-добре според мен си го ползвай както си върви,да не се занимаваш излишно с молби.. Peace

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Автоматично минаваш от платен на неплатен.Няма смисъл да прехвърляш първо на съпруга ти,а после пак на теб.(ако нямате лични съображения разбира се).Най-добре според мен си го ползвай както си върви,да не се занимаваш излишно с молби.. Peace
Въпросът е, че имаме лични съображения Wink.
В процес на търсене на нова работа съм и ако това стане по- рано, ще загубим неплатеният отпуск на таткото. Той никога не би излязал в неплатен, а нали само до края на 2006 година може да се прехвърля?

Общи условия

Активация на акаунт