Въпрос за кашите на Милупа

  • 1 048
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 457
Искам да попитам мамите ползващи  Милупа, какви точно видове каши имат? Разбрах, че много мами са доволни от тях и искам този път да пробваме каша на Милупа. Дали имат овесена каша с плодове? Или някаква друга, която да е зърнено-плодова  newsm78

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Имат:
бананова млечна каша
млечна-бутеркекс-бисквити
джуниър-мюсли
млечна грис
ябълки и морков
плодова
шоколадова млечна

# 2
  • Мнения: 695
Имат:
бананова млечна каша
млечна-бутеркекс-бисквити
джуниър-мюсли
млечна грис
ябълки и морков
плодова
шоколадова млечна

страхотни каши newsm44 пробвай ги щом си решила и няма да съйаляваш.поне мойта беба ги яде с голямо удоволствие

# 3
  • Мнения: 1 089
кашите на Милупа са страхотни newsm10

# 4
  • Мнения: 292
и аз съм много доволна от Милупа. Кашите му ги давам от около месец започнахме със оризова с круша без глутен за над 4 месеца сега му давам плодова с пшеница за над 6 месеца. И двете са с АМ

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Благодаря ви, момичета   bouquet
floralpina, а плодовата каша с пшеница с какви плодове е?

# 6
  • Мнения: 292
сега погледнах и за съжаление съм изхвърлила картонената кутия, но съм почти сигурна че бяха банан, круша, ябълка и портокал  Peace

# 7
  • Мнения: 3 042
кашите на Милупа са страхотни newsm10

newsm10 Да още на времето и дъщеря ми много ги харесваше.
На синът ми съм купувала доста от тях и също много ги харесва. Напоследък купувам тази:
млечна е и освен плодовете съдържа грис и оризово брашно.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Ще я пробваме непременно  Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
Как ви завиждам...За пореден път се убеждавам колко по-добре снабден е пазара за бебешки яденета.Тук внасят само плодовата на Милупа и това е,никаква друга.Иначе всички продукти на Милупа са номер 1 !!!  Peace

# 10
  • Мнения: 292
На Дани тази каша му е любимата  baby_neutral

# 11
  • Мнения: 3 698
Да, много са добри кашите на Милупа  smile3521 , да ви е сладко  feeding   !!!

# 12
  • Мнения: 527
И аз съм на мнение, че са много добри тези каши, лесно се приготвят и сина ми ги обожва. За съжаление са спряли от производство или от внос шоколадовата каша, а ние точно станахме на възраст да я папаме и я няма вече  Sad. То на нея пишеше след 6 месец, но аз реших да изчакам до 8, сега ще чакаме да стане време за истински шоколад. Ще се разминем с шоколадова каша.

# 13
  • Ruse
  • Мнения: 390
ммммммммммммммммм моята беба обужава тези каши особено оризовата Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 555
Кашите са страхотни  Party моят син ги обожава ! Горещо ги препоръчвам

Общи условия

Активация на акаунт