Проблем с окото!

  • 995
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
Здравейте,
Тзи сутрин станах и мъжат ми забеляза ,че имам кръв в лявото око от външната страна.Някой имал ли е подобен проблем?Мъжо се кара ,че много седя на комп-а и затова е станало така.

# 1
  • Мнения: 1 942
Да, на майка и са и се случвали такива кръвоизливи  Confused Обезателно трябва да отидеш на очен лекар. Доколкото знам може да е безобидно, но може и да е много сериозно ... Ядосвала ли си се? Как си със кръвното? За да те наплаша и да погледнеш сериозно няма да ти спестя, че на майка и казаха, че това и е спестило инсулта. Това, че сме млади не ни застрахова от сериозни заболявания, уви! Надявам се да е просто кръвоизливче от пренапрягане на очите... или нещо още по-безобидно...   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 942
Уф, ти си в Лондон /сега видях/ newsm78. Имам спомен от ходенето на очен лекар там - беше бая чакане и раправии. В домашни условия можеш да свариш лайка и да сложеш пакетчето като стане стайна температура. Не си претоварвай очите /вкл. и компа  Wink/ и то до няколко дни ще се разсее. Но ако пак се повтори ... обезателно лекар Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
Вземи си някакви успокояващи капки за очи. И не се преуморявай.

# 4
  • Мнения: 818
Благодаря Ви момичета!Днес бях при моята лекарка и тя каза,че моге да е от вдигане на тежко,прекаляно кашляне,прекалено седене пред комп-а.Случва ми се за 2ри път и за това се уплаших,но тук имаме стълби(стръмни) и като качвам количката бая зор ми идва.Почна да избелява иначе де.Благодаря за отговорите Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 640
най-честата причина да станеш с такова кръвоизливче, е вдигане на кръвно през ноща и слаби съдове. Пий нещо съдоукрепващо- мултивитамини с С и си мери кръвното да се ориентираш как варира.
Със сигурност не ти е от компютъра.
Казва се екхимома, пусни го из нета, ако искаш- ecchymoma subcojunctivale

# 6
  • Мнения: 818
Ами тя ми мери кръвното и каза че всичко е ок.Може и да е през ноща...а опасно ли е?

# 7
  • Мнения: 7 640
кое да е опасно Grinning- екхимомата- не. Просто си следи кръвното как варира, когато имаш възможност Hug

Общи условия

Активация на акаунт