31-о или 129-о училище за 1 клас

  • 5 004
  • 17
  •   1
Отговори
Доста прочетох за първокласниците, но конкретно за тези две училища почти нищо. Ограничихме избора до тях, защото са ни в района. Предварително благодаря на всеки, който може да сподели някакви впечетлиния.

# 1
Никой ли няма от района?

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Младост ли са?

# 3
  • Мнения: 93
За първокласник знам, че е много важно учителят при когото ще го запишеш а не толкова самото училище. Проучи кои учителки записват деца и в двете училища и разпитай майките дали са доволни. Успех

# 4
  • Мнения: 723
Тъй като уча Начална училищна педагогика, съм посещавала доста училища и мога да кажа,че 31во е страхотно училище,с много добри специалисти.Била съм на практика там и имам наблюдения върху повечето учители. За 129то нямам лични впечатления, но съм чувала,че не е толкова добро.  Laughing

# 5
  • Мнения: 272
Тъй като уча Начална училищна педагогика, съм посещавала доста училища и мога да кажа,че 31во е страхотно училище,с много добри специалисти.Била съм на практика там и имам наблюдения върху повечето учители. За 129то нямам лични впечатления, но съм чувала,че не е толкова добро.  Laughing
А какви са ти наблюденията за 38мо Васил Априлов на ул.Шипка?

# 6
  • Мнения: 229
Аз съм завършила 31 училище - много добро училище е и е много елитно! Директорите са големи връзкари и постоянно намират спонсори за да се подобрява училищната среда. Преподавателите са на високо ниво.

# 7
  • Мнения: 723
Тъй като уча Начална училищна педагогика, съм посещавала доста училища и мога да кажа,че 31во е страхотно училище,с много добри специалисти.Била съм на практика там и имам наблюдения върху повечето учители. За 129то нямам лични впечатления, но съм чувала,че не е толкова добро.  Laughing
А какви са ти наблюденията за 38мо Васил Априлов на ул.Шипка?

Много съжалявам, че не мога да ти помогна-училището, за което питаш не е базово на Софийския университет и не съм го посещавала-нито аз,нито колежки-досега разпитвах колежките си от стари випуски,защото понякога се случва преди да е било базово, а сега не.
Имам много познати учители и ако случайно разбера нещо,веднага ще напиша Peace

# 8
  • Мнения: 272
Тъй като уча Начална училищна педагогика, съм посещавала доста училища и мога да кажа,че 31во е страхотно училище,с много добри специалисти.Била съм на практика там и имам наблюдения върху повечето учители. За 129то нямам лични впечатления, но съм чувала,че не е толкова добро.  Laughing
А какви са ти наблюденията за 38мо Васил Априлов на ул.Шипка?

Много съжалявам, че не мога да ти помогна-училището, за което питаш не е базово на Софийския университет и не съм го посещавала-нито аз,нито колежки-досега разпитвах колежките си от стари випуски,защото понякога се случва преди да е било базово, а сега не.
Имам много познати учители и ако случайно разбера нещо,веднага ще напиша Peace

Много ти благодаря за отговора Wink

# 9
А дали има предучилищна към 31 и 38

# 10
  • Мнения: 3 743
А дали има предучилищна към 31 и 38
В 31-во няма.

# 11
  • Мнения: 229
Наплива за 31 обаче е голям.

# 12
А дали има предучилищна към 31 и 38
В 31-во няма.
Има, но е с ограничен брой деца.
 

 BubetoTheCool  - благодаря!

# 13
Познавам родители с деца и в двете училища. Везните наклоняват към 129-то. Там има и паралелки със рисуване и балет. Съседката пък си отписва детето от 31. Все пак важното е не училището, а госпожите. И не тези, които на нас или на други родители харесват, а тези, с които нашите деца се чувстват спокойни.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 273
31-во училище е с много по-добра материална база, а и учителките са по-добри. Запознах се с госпожите, които ще водят двете паралелки в първи клас на 129-то и меко казано, не съм очарована. Мънкат и как ще убедят децата да ги слушат, не знам. Но пък напливът в 31-во е много голям и мисля, че вече няма свободни места там. Друг вариант е 23-то "Жолио Кюри". Аз лично записах сина си там. Пак е в района и двете госпожи, които ще преподават на първокласниците, са много добри.

Общи условия

Активация на акаунт