Въпрос към мамите в Париж

  • 476
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Здравейте! С мъжа ми и детето мислим края на месец май да посетим Париж за около седмица. Според мен ще е по-удобно да отседнем в апартамент, за да може да имаме кухня и да приготвям храна за детето. Знаете ли и бихте ли ми препоръчали апартаменти под наем на хотелски принцип?

# 1
  • Мнения: 1 909
Здравейте! С мъжа ми и детето мислим края на месец май да посетим Париж за около седмица. Според мен ще е по-удобно да отседнем в апартамент, за да може да имаме кухня и да приготвям храна за детето. Знаете ли и бихте ли ми препоръчали апартаменти под наем на хотелски принцип?
На колко е детенцето?
Според мен по-иzгодно е да му купувате готови пюрета, хем и пове4е време zа вас 6те има  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 127
Готова храна е най-удачния вариант! Във всеки по-голям магазин продават, готови ястия за деца на 12м, 18 м. ,24 м. Представляват ядене ,сложено в малки пласмасови чинийки, затворени добре. Евентуално ще има нужда да се затоплят ,но в никой хотел не биха ти отказали.  Peace

Приятно изкарване  Laughing

# 3
  • Мнения: 404
Благодаря за отговорите. По това време детето ще е на 1 г и 8 месеца. Варианта с готовите ястия ми хареса. Какви марки са тези в пластмасовите чинийки, как да ги разпозная?

# 4
  • Мнения: 1 909
Благодаря за отговорите. По това време детето ще е на 1 г и 8 месеца. Варианта с готовите ястия ми хареса. Какви марки са тези в пластмасовите чинийки, как да ги разпозная?
Bledina имат много вкусни менюта, така иzглеждат


а това им е логото



Bon apetit!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 017
И аз да подкрепя готовите храни! Те са най- удачни в случая.
Има ги в супермаркетите. Във Франпри (Franprix) със сигурност.

# 6
  • Мнения: 664
Скъпички са апартаментите под наем, но ориетировачно можеш да погледнеш това:
http://www.limaparis.com/
http://www.only-apartments.com/fr-location-paris
Аз на детето си не бих взела Bledina, пълни са с косерванти, сол и подобни ...Но пък детето не е толкова малко и за кратък период не е проблем, предполагам. Не са скъпи. Hipp също имат някои готови ястия, но за разлика от Bledinа, които са във всеки супермаркет, тях можеш да ги намериш само в тези от веригата G20.

# 7
  • Мнения: 404
Още веднъж благодаря!  bouquet Разгледах линковете, но наистина са малко скъпички апартаментите. Може би варианта с хотел и готови храни ще е по-удачен.
Аз също избягвам да давам готови храни именно заради консервантите. Тук взимам храна от детска кухня или готвя, но за 1 седмица мисля, че няма да е проблем с купешки. Дано само да ги хареса Praynig

Общи условия

Активация на акаунт