Отговори
  • Мнения: 1 756
Моля ви, поканиха ни на кастинг и ми се иска да събера мнения и впечатления на мамите, водили децата си на такива.
Моля разкажете Praynig  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 677
Коя агенция Ви е поканила?
Миналата сидмица бяхме с нашата кака на конкурс,за който преминахме през "Необходимото"обучение.Беше лошо организирана цялата програма и ужасно уморителна.
Не знам,както си прецениш.Ние се решихме,имайки пред вид,че може да й е полезно,нали е госпожица!Да се научи да е грациозна и т.н.,но не съм особено впечатлена.
Дано да не останете разочаровани. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 756
ще разкажа слоедобяд не възлагам нещо исках само мнение
благодаря

# 3
  • Мнения: 32
Аз водих дъщеря ми като беше на 2-3 години, за ролята на главната героиня  като дете в един биографичен филм. Противно на очакванията ми (защото беше пълно с отрочетата на разни "знаменитости"), я избраха след двата кръга на кастинга. Само че като дойде време за срещата с режисьоркта, детето си показа характера, не искаше да се отлепи от мен, нито да облече костюмите и французойката много се възмути и каза че няма да стане работата. много се бях ядосала, защото въобще не направиха усилия да я предразположат. Сега госпожицата иска "да я дават по ТВ-та", ама късно се усети...Та това е моя опит. Не знам вие на какъв кастинг ще ходите, но при нас 1 кръг беше пробна снимка, а на 2 снимаха с кино камера, не са я карали да учи или да прави нещо специално. Желая ви успех!

# 4
  • Мнения: 1 756
Kастинга беше за реклама на кисело мляко,Боян се държа много добре
Ще видим дали ще ни се обадят newsm78
Благодаря за пожеланията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт