ПЕДИАТЪР ОКОЛО МА И 5-ТЕ КЮШЕТА

  • 591
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
МНОГО ВИ МОЛЯ ДА МИ ДАДЕТЕ КООРДИНАТИ НА ДОБЪР И ВНИМАТЕЛЕН ПЕДИАТЪР В ЦЕНТЪРА- ЖИВЕЕМ ДО МА, НДК И 5-ТЕ КЮШЕТА. ДНЕС "уволнихме "нашата и много спешно се нуждаем от нов доктор- да работи със здравната каса и да е личен лекар на детето, което е на 2 месеца. БЛАГОДАРЯ ! Mr. Green Laughing Peace Joy hahaha Joy  bouquet

# 1
  • Мнения: 549
Аз съм доволна от нашия: Д-р Катя Стоянова в МА : 9172243 и 0898416572

# 2
  • Мнения: 10 604
Аз пък изобщо не съм доволна от Стоянова. Заради следването на нейните съвети бебо се отби и сега се цедя като луда, за да яде кърма. Забележи колко е мръсно в кабинета й - кърпата, с която си бърше ръцете, престилката, клавиатурата, перваза на прозореца е затрупан с какво ли не, приспособлението на което мери височината на бебетата е примитивно. Да не говорим колко е бавна/но не заради това че е прецизна и внимателна/ и разсеяна. Дори когато имаме час, пак висим пред кабинета поне по половин час. Опита се да поиска потребителска такса, но я отрязах, защото знам, че не се дължи за детето. Ако бях попаднала случайно при нея, нямаше да ме е яд на избора ми, но ми я препоръча едно приятелско семейство.
Може и аз да съм капризна, но не мисля, че един педиатър може да си позволи тази хигиена и вид на кабинета.
Нямам търпение да дойде юни и да я сменя.

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 13:03 от zigizagi

# 3
  • Мнения: 765
В " Детски център" на ул. Ами Буе 27 ( зад Пирогов ) работят много добри специалисти , частно е , но работят със здравната каса . Ние сме при д-р Сотирова , но има и други . Успех!

Общи условия

Активация на акаунт