Колко слаба?

  • 4 609
  • 55
  •   1
Отговори
Много смешно, но? Ами не мога и не мога да преценя дали да отслабвам повече или не. Теглото ми преди бременността ми беше 58 при ръст 172 и това съм го поддържала без спорт и някакви диети от 8ми клас нататъка. Сега съм пак 58-60 , които постигнах пак без особен спорт и диети(просто явно са ми естествените пък и бях качила само 10тина кг), но ми се струва, че има какво да се желае.  Та колко кг е хубаво да бъде една жена при ръст 172 и сравнително тънък кокал? Да спомена, че приятелят ми нищо не разбира от килограми, дали съм 55 или 65 не прави голяма разлика-била съм изглеждала 50 кг  #Crazy така, че ми е трудно да разчитам на неговото мнение.Това, което ме кара да се замисля е, че кожата ми и без това не е особено стегната, и не искам да се отпуска още.Та такива са моите бели кахъри:))

# 1
Здравей!
Измери си обиколката на китката и смятай с този калкулатор http://spidersport.com/fitness-calculator.php
Дано ти хареса резултатът!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 27 524
Ей,много е хубав този начин за изчисляване,излиза ми точно!!!   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 640
60кг при този ръст е добре, по-надолу е по към кльощаво. Ти как се чувстваш, какво значение има приятелят ти в случая

# 4
  • Мнения: 18 542
Много смешно, но? Ами не мога и не мога да преценя дали да отслабвам повече или не. Теглото ми преди бременността ми беше 58 при ръст 172 и това съм го поддържала без спорт и някакви диети от 8ми клас нататъка.
Аз съм 1,70 и се чувствам добре в 50-52кг  Peace
Друг е въпросът, че сега имам да се разправям с паласки и шкембенце, но това не е от килограмите.

# 5
  • Мнения: 1 290
По-важно е какъв е процентът на мазнините в тялото ти,а не колко си кг Peace

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Както се разбра в друга тема, всяка коза със свое супер тегло.  Mr. Green
Ти харесваш ли се? Ей това е най-важното.  Wink
А колко показва кантара - все тая.  Laughing
Аз се харесвам най-много 50-50,5 килограмова Василиса. Според някои е много малко, според други - нормално за 166 см. Не ги слушам, консултации - само с огледалото.  bowuu

# 7
  • Мнения: 1 205
Добре де мерих си китката сега 4см, а минимума който са дали там е 12см #Crazy. Мерих китката на половинката който е 95кг и неговата е 7см. Shocked

Аз ли бъркам нещо newsm78

# 8
  • Мнения: 249
Какви четири см. китка бе? #Crazy

# 9
  • Мнения: 310
 мога да ти кажа, че килограмите ти са достатъчни. По скоро започни спорт и така тялото ще изглежда по- слабо и по-стегнато

# 10
  • Мнения: 607
Важното е ти да се чувстваш добре.

# 11
  • Мнения: 1 205
Какви четири см. китка бе? #Crazy

Ми толкоз, както и да я меря все толкова. Да ти я снимам ? Mr. Green

Оффффффф голям съм идиот ..........
14см е .....

# 12
  • Мнения: 7 640
я обърни сантиметъра, това вероятно е в инчове- 4см се ДВА пръста
Я виж да не са 14см Laughing

# 13
  • Мнения: 1 205
АБе пълен идиот  hahaha съм меря с ролетка и съм я огънала и виждам само цифрата 4 като не си правя сметка, че е 14 ...

# 14
  • София
  • Мнения: 6 767
АБе пълен идиот  hahaha съм меря с ролетка и съм я огънала и виждам само цифрата 4 като не си правя сметка, че е 14 ...
hahaha Joy Ще ме умориш! Joy

Общи условия

Активация на акаунт