Кога закусват децата ви след като пият сутрин АМ?

  • 3 667
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 928
Моят син пиеше АМ към 6.30 сутринта и след това в 10 му давах лека закуска - плод с бисквитка примерно, попара не обича. От няколко дни се събужда към 8 и ако му дам адаптето не иска нищо в 10. Обядва чак към 13, което според мен е доста голям интервал от време. Та въпроса ми е как процедирате вие. Като пият адаптирано сутрин кога закусват, какво, има ли въобще нещо като втора закуска?

# 1
  • Мнения: 513
Ние пием мляко към 6-6,30ч. след което закусваме към 9,30-10ч. попара или макарони със сирене .Щом става в 8ч. после направо обяд в 12ч. или когато там си иска щом не иска не се притеснявай гладно няма да остане  Wink

# 2
  • Мнения: 27 524
Направо обядва,понеже си го пие към 9 сутринта и после му идва време за обяд.Около 3 часа изкарва с АМ,ако е заспал - 5.

# 3
  • Мнения: 4 668
bejbi и при нас е същата работа - ако е станал в 7.30 примерно и пие АМ , към 10 ч. закусва , също не обича попара и все се чудя какво да ме дам , но ако е спал до 9 ч. след това направо към 13 ч. яде пюре . Не мисля , че е голям интервала , те сами си показват кога искат да хапват и кога не .  newsm22

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След като въведах попарата, АМ за закуска не давам.Но моето дете сле 40-ия ден отказа нощното хранене и се будеше към 7.30ч.Докато го оправя и закуската беше към 8.15ч.Ако давах и АМ голямо ядене щеше да падне.Но той изяжда огромни количества сирене и не ми е съвестно, че не давам АМ.

# 5
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Ние също сме така: 6,30-7,00 - АМ, после 9,30-10,00 - нещо като закуска, но тя пак е предимно АМ+нещо. Сигурно така е нормално - водя се по него.
Още сме малки и нямам голям избор за менюто, но надявам се, че после ще стане по-интересно. Ще можем да избираме закуската.

# 6
  • Мнения: 1 639
bejbi, детето ти е на 1г и 3м . Съвсем нормално е да не се буди в 6 часа за мляко  Simple Smile
Дариа отдавна е на 4-ри кратно хранене , отделно, че спи до късно сутрин (буди се  около10  Wink ) Мляко си пиехме за закуска до към 10-ти месец. После въведох попарата от овесени ядни9елда, просо) ,сирене и масло  и така до днес . Понякога разнообразявам с АМ  Grinning

# 7
  • Мнения: 46 437
Пие мляко за след годинка в различен час, в 6, в 7, в 8 ч., след това спи до 12 и нещо, обядва към 14 ч.

# 8
  • Мнения: 513
Пие мляко за след годинка в различен час, в 6, в 7, в 8 ч., след това спи до 12 и нещо, обядва към 14 ч.
Браво  Party как и на мен не ми се падна едно такова , ами на принципа малко сън и  много будуване  Sly
извинявам се за офф-а

# 9
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
След като изпие АМ между 7-8 сутринта и давам закуска към 10 часа. Не я отказва. Но съм решила лятото, когато ще сме над годинка да спра със сутрешното мляко. Проблемът обаче ми е, че много трудно се будя, а беба е гладна и нервна. Бутилката мляко ми дава време да се събудя качествено и да задоволя неиния глад.
Между другото, ако даваш по-малко количество мляко и по-ниско калорично ще огладнявате по-бързо Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
ние сме с режима който е описала Никол:)

# 11
  • Мнения: 3 537
Мляко го пие към 8,30-9,00 ч
Към 10,30 му правя закуска малко
Към 13,30 обядва

# 12
  • Мнения: 3 042
Направо закусва към 8:00ч /обикновенно каша, понякога и АМ с бисквити/  и обядва към 12:30ч. Отказа сутришното мляко още преди годинката и мина на 4-кратно хранене.

# 13
  • Мнения: 928
Пие мляко за след годинка в различен час, в 6, в 7, в 8 ч., след това спи до 12 и нещо, обядва към 14 ч.
ние сме с режима който е описала Никол:)
Това някакъв майтап ли е  newsm78
Или децата спят по... чакай да посмятам - ако си лягате в 22 ч., прави 14 часа сън  Thinking
А следобяд спят ли? Малии направо ме изумихте

# 14
  • Мнения: 928
Между другото, ако даваш по-малко количество мляко и по-ниско калорично ще огладнявате по-бързо Wink

Мери, благодаря за идеята. Ще пробвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт