Много бледа втора черта, но след много време

  • 2 928
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте бъдещи майчета! Моля ви, не ме препращайте към библиотеката. Там наистина има много теми за бледи чертички, но не намерих нищо, за бледа черта появила се след дълго време. Вчера ми беше 30-ти ден от 28 дневен цикъл. Сутринта направих тест - отрицателен. След 20 - 30 мин. излязох за работо и теста си беше все така"-". Вечерта случайно го погледнах -имаше много бледа част /около половината/ от втора чертичка. Веднага направих още два теста, но те бяха и си останаха "-". Дали мога да се надявам Praynig

# 1
  • Мнения: 9 894
Всъщност има писано и за бледи черти след много време.
Тестовете са направени така/пише го и в упътването/, че реален резултат може да се отчита между 5тата и 10тата минута. Така е при Шуър чек, за всяка марка си пише колко  най-много минути можеш да чакаш, но обикновено след 10тата минута резултатът не се счита за верен.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
В упътването на теста трябва да пише колко време след правенето му резултатът се смята за достоверен. При всички положения смятам че е минало прекалено дълго време след като си го правила  Sad Но нали знаеш, докато няма лелка - има надежда! Успех и дано се похвалиш скоро!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
За мен появила се чертичка след указаното време е невалидна. Дано не съм права.

# 4
Специално погледнах - пишеше резултатът да се отчете след 5-тата минута, но нищо не пишеше за това да кога Sad.

# 5
  • Мнения: 7 474
На мен си ми дойде след една такава бледа чертичка, но дано пре теб не е така! Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Специално погледнах - пишеше резултатът да се отчете след 5-тата минута, но нищо не пишеше за това да кога Sad.
Какъв ти е теста? И при положение, че си правила после два други.....незнам.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Аз имах 2 такива теста в 2 поредни месеца. Първия месец се оказа лъжлива надежна - същия ден следобед цъфна лелката. Този път обаче е верен - следващите ми тестове ставаха с все по-наситени черти.
Така че според мен трябва да изчакаш още ден-два и пак да си пуснеш тест със сутрешна урина. И пробвай различни марки. Късмет  Grinning

# 8
Май беше Клиър вю. Струваша малко под 4 лв.
Явно този резултат не значи нищо. Просто ще трябва да съм по-търпелива. Благодаря за отговорите  bouquet

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Направи си кръвен тест. Там няма хънта-мънта

# 10
  • Мнения: 747
Моя тест беше Sure Check. На 17 ден от трансфера беше отрицателен. След 48 часа- положителен. Та все пак +. Явно ЧХГ при мен тогава е било едва детектируемо.
Но понеже още си пазя и двете тестчетата- имам чувството, че от онази 5-та мин не се е променило нищо!
Искрено ти желая успех!  bouquet

# 11
За мен е важно да знам дори и да е имало само оплождане т.к. имам неизяснени проблеми със забременяването.
Благодаря ви за пожеланията. Този месец правихме инсе. Взимах утрогестан до 15-ти ден след овулацията. Сега е 18. Закъснението сигурно е от утрогестана.

# 12
  • Мнения: 9 063
пишеше резултатът да се отчете след 5-тата минута, но нищо не пишеше за това да кога Sad.

Сега разбирам кое обърква момичетата, които виждат втора черта след 30 минути Rolling Eyes
След 5-тата минута - това е максимумът, в границите на който трябва да се появи втора черта. Мисля, че повече от 7-8 минути е безмислено да се чака, защото каквото и да се появи, то няма да е реален резултат, а ще е вследствие именно на прекаленото стоене на теста.
Желая ти успех  Hug

# 13
  • Мнения: 2 120
Със сигурнос този тест е НЕВАЛИДЕН.
Тези черти са от така наречените ИЗПАРИТЕЛНИ ЛИНИИ.
В `Прочети преди да попиташ`, можеш да видиш фалшиви тестове.
Но все пак ти желая да имаш две черти, защото този тест може да е направен рано.

# 14
  • Мнения: 2 825
Миличка, стискам палци да е наистина положителен теста. При мене беше така с първия тест... много бледа, едва забележима чертичка след около 2 часа. Чак след 4 дена видях хубави 2 чертички. Повтори теста след ден или направи кръвен, а докато няма лелка, има надежда  Wink Стискам палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт