Търся такава гривна....

  • 20 300
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 498
Мами, тъся да си купя такава гривна, но в златист цвят....може ли накоя от вас да ми помогне.....зная, че се продава в църквата на баба Ванга в Рупите, но няма как да стигна до там.....


Благодаря предварително!!!

# 1
  • Мнения: 4 053
такава гривна съм купувала от Рилския Манастир,
на друго място не съм виждала или не съм обръщала внимание newsm78

# 2
  • Мнения: 14
Здравей можеш да дойдеш при нас можем да го предложим за израборка
http://www.magazinche.com

# 3
  • Мнения: 2 332
Виждала съм такива и в Роженския манастир  Peace.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Мисля, че от всеки манастир може да се купи, аз съм виждала обаче черна.
В църквите не знам дали продават.

# 5
  • Мнения: 599
Има ги и в църквите  Peace

# 6
  • Мнения: 910
в канаскинята на Света Неделя - има черни, сребристи и златисти - струваха май 6 лв има и малки за дечица Peace
за тези гривни казват, че се плетяли от монаси по време на молитви, съдържат точно 33 възела, като годините на Ийсус Христос и в трудни моменти си прехвърляш възелчетата с пръсти (нещо като броениците на мюсулманите).
Ау, извинявай, сега видях че не си в София Embarassed
пробвай в църковен магазин, близзък манастир или в някоя църква Hug

# 7
  • Мнения: 984
в СВ. Мина струваше мисля 5лв.

# 8
  • Мнения: 384
Преди две седмици бях в св.Мина и видях такива златисти-5лв.

# 9
  • Мнения: 2 849
Искам и аз ,много ми хареса . Heart EyesПо в центъра или по към Младост няма ли ? Thinking

# 10
  • Мнения: 910
Искам и аз ,много ми хареса . Heart EyesПо в центъра или по към Младост няма ли ? Thinking
къде по- в центъра от Света Неделя  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 723
Не се палете по тези гривни толкова. Трябва да се носят поне 3 месеца,без изобщо да се свалят, и през този период започват да миришат доста неприятно (особено ако често миеш чинии...).И то въпреки че усърдно я пера, при всяко къпане....Освен това,металната част се изтрива и става доста грозно...Ама уж помагала-против лоши мисли,магии и други такива ...

# 12
  • Мнения: 2 498
Не се палете по тези гривни толкова. Трябва да се носят поне 3 месеца,без изобщо да се свалят, и през този период започват да миришат доста неприятно (особено ако често миеш чинии...).И то въпреки че усърдно я пера, при всяко къпане....Освен това,металната част се изтрива и става доста грозно...Ама уж помагала-против лоши мисли,магии и други такива ...

Моята позната я носи повече от година и на нищо не мирише-именно нейната гривна съм снимала.....

# 13
  • Мнения: 2 614
Моята е от Св.Мина и малко се поизтри металното покритие

# 14
Оригиналът на гривната за първи път е изработен някъде в Атон. Възлите са 33, колкото са и годините на Иисус Христос и би следвало да се плете от монах отдал се на молитви и във всеки възел да е вречена молитва за здраве, благоденствие, закрила и т.н. 
Монахът, с който разговаряхме за гривните не ни каза, че има определен срок, в който да се носи. Просто, когато искаш да се помолиш я вземаш или поставяш на ръката си.
В БГ ги има в доста манастири и църкви. Ние лично си ги взехме от Роженския манастир.

Общи условия

Активация на акаунт