да ви попитам

  • 454
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте,
От няколко дена    на   беборанка и  избиват   червени петна по лицето  и забелязах   , че  има и  малки  пъпчици. ние сме основно на адаптирано  мляко  , тъй  като нямам   много кърма .  нямяше   обрив   около устата .  Има  малко на брадичката.  Може би има значение  , че    пи  антибиотик  , колкото и да не  ми се искаше, тъй  като  се  изпоразболяхме  и горкото  дете прихвана , макар   да  ходехме  с  маски  , за  да я  предпазим  .Уви!  случи се.  не знам какво да  правя   .   Скоро  сме на консултация, но   може  ли  някой да  сподели  ,  ако е  имал  подобен  проблем. на какво може да  се дължи?  аз  казах на лекарката като дойде  да я  види  , нямало  нищо  обезпокоително   , но ме е   страх да не е  някаква  алергия  ..   само  по  лицето  са пъпчиците и петната... като  се напъва  се  зачервява и  избиват петна. като е   спокойна    се    скриват  пъпките  ., но  не   всички петна  и   така  .. моля  споделете момичета

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Ами  сигурно е бебшко акне... а за антибиотика... а не бих давала на такова малко дете - има хомеопатия има и добри хомеопати във Варна.
Следи обрива и ако петната - червени- продълчат да избиват - заведи детето на лекар (дано не сте развили алергия от антибиотика).
И кой ти каза или как прецени, че ти е малко кърмата?
Та ти си още толкова в началото, тя не се е урегулирала още, но даваш ли адаптирано мляко - ще отбиеш детето без време.
Алергия може да се развие и от адаптираното мляко.

# 2
  • Мнения: 46
От антибиотика е. Ако не я дразнят ще си отшумят, но най-добре попитай лекар.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт