Ура! Доживяхме! Първа Ла Лече Лига среща!

  • 7 839
  • 127
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Другари и другарки! (другарки предимно, ама така върви обращението  Grinning)

Имам честта да ви съобщя, че Големият Миг Настъпи!

В края на този месец (април) предстои първата ни ЛЛЛ сбирка! Исторически миг! Велик ден! Направо не ми достигат удивителните, за да изразя радостта си!!!

На 29 април - събота - от 11 ч. в ДКЦ 1 (на Понеделник пазар) в Пловдив ще проведем първата Ла Лече Лига среща. Денят е избран, за да могат да дойдат бъдещи и настоящи майки от други градове.

Тук съвсем малко хора знаят, но 23-26 март аз бях на European Mastery Symposium на Ла Лече Лига в Холандия, Ролдук. Там научих много неща, на едно място видях събран опит от ЛЛЛ в най-различни страни (Гърция, Унгария, Ирландия, Англия, Холандия, Германия, Белгия, Франция и други), и сега сме в уникалната и много благодатна позиция да вземем най-доброто от всички и да го приложим в чисто новата си ЛЛЛ България  Grinning

Имаме (малка, но все пак!) заемна ЛЛЛ библиотека, която членовете ще могат да ползват.

Всеки може да стане член - майки, баби, сестри и приятелки (не е нужно да са кърмещи или да имат бебе!).

Членски внос за една година - 20 лв.

Срещу него членовете получават достъп до заемната библиотека на групата, два пъти в годината (засега, занапред - по-често) бюлетин, закупуване на чуждоезична ЛЛЛ литература с намаление, има възможност за абониране и получаване на ЛЛЛ списанието New Begginnings (на английски) и прочие. Могат да посещават сбирките на всички ЛЛЛ групи в страната (сега в Пловдив, скоро в други градове). Парите от членски внос ще се използват за закупуване на нова литература за заемната библиотека, за издаване на брошури и въпросния бюлетин, за различни инициативи.

Не е нужно да сте членове на ЛЛЛ, за да посещавате сбирките. Те са отворени за всички.

И така, бъдещи и настоящи майки, на 29 април ще се видим в Пловдив! (не забравяйте бебетата и децата!)

# 1
  • Мнения: 4 915
УРАААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!.................. bgbgbg

Стройте се в две редици (по цици  Laughing) да приветстваме ген. Бу People Cop с таз заветна победа!!!  Mr. Green



"Сега - в Пловдив, скоро - и в други градове" - чакаме.  Wink
Браво!  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 2 282
"Сега - в Пловдив, скоро - и в други градове" - чакаме.  Wink
И ние!  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 632
Еее,най-после! smile3501 Поздравления Бу!  bouquet
До Пловдив ще ни е трудничко да дойдем,но във Варна ще сме от организаторите  Wink

# 5
  • Мнения: 1 427
Най-накрая!!! smile3501 Хайде скоро и в София smile3521

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Браво, шефе  bouquetЩе се дотътрузим цялата фамилия, живот и здраве Simple Smile

# 7
  • Мнения: 488
Хайде поздравления сега виртуални, а скоро и лични - ще сме на линия задължително   bouquet

# 8
  • Мнения: 8 459
Честито!  bouquet  bouquet  bouquetЕх,тоя Пловдив-център на просветата! GrinningА уж беше Стара Загора! smile3506 newsm51

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 14:50 от Гарфийлд

# 9
  • Мнения: 313
Браво! Браво! Браво!

# 10
  • Мнения: 6 243
Бравооооооооооооооооооо!
Аз дете няма да водя, щото повръща при пътуване, душата, но ще си дотътря млекоцентралите. Айде, народе, събирайте се, да се видим на живо, че вече две години си пишем с някои хора!!!

Мале, страшна радост ме обзе!!!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мале, страшна радост ме обзе!!!

И мен, и мен... стана ми едно такова под лъжичката... но не от пролетното ми настроение  Mr. Green

Чакам срещата с нетърпение, то не останало  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 547
 smile3501

Чудесно! Най-накрая!

Айде сега казвайте къде е това 1 ДКЦ и къде е Понеделник пазар, че навивам съпружието да се дотътрим до Пловдив  Mr. Green

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Брех, то човек вземе - та спре да кърми и тогаз започнат мероприятията... Тц-тц-тц!  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 206
Моля чукнете ми едно ЛС за напомняне като наближи, че напоследък рядко влизам тук!

Общи условия

Активация на акаунт