Проблем с окото

  • 3 508
  • 9
  •   1
Отговори
здравейте.
днес внезапно се появи някакъв проблем  с окото-от вътрешната страна на горния клепач се появи някаква малка бяла пъпчица или..незнам как да го нарека точно..
Днес се появи и е само на едното око и леко ми щипе..и ме дразни..
Какво може да е?Дали не е ечемик?И как мога да го премахна?С какво да го лекувам???
кажете ми ,че е мн неприятно.. и незнам какво да правя..
предполагам че съм си шпипнала окото с мръсна ръка,защото чак сега го усетих..
???

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 605
Добре е да те види лекар, да не е някакво възпаление, порочна мигла или нещо такова.
Иначе компрес с лайка много облекчава при дразнене.

# 2
A щ]е се подобри ли състоянието на окото ако допра до него златен пръстен?Чувала съм че това помага..при мен дали ще помогне?

# 3
Иначе само като мигна ми дразни,през другото време не го усещам..

# 4
  • sofia
  • Мнения: 769
idi na lekar

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Мамите са те посъветвали - иди на офтамолог.
Това със златни пръстени и т.н. ... малко несериозно звучи.
Може да е нещо безобидно, а може и да не е.

# 6
  • Мнения: 262
каква е разликата между офтамолог и обикночен очен лекар кой е по-добур и знае ли някой колко струва прегледа на частно. Аз от 1 седмица като седя повече от половин час на компа ми се появява за4ервяване вътре в бялата част на окото и има една мъничка бяла издутина като пъпчица на същото място където се зачервява ( в бялата част на окото) също като Боянчето ме дразни боли ме и глава от време на време може и да е съвпадение незнам някой имал ли е подобен случай или да може да ми каже дали е нещо сериозно. Сигурно чак другата седмица ще имам възможност да ида на лекар

# 7
  • Мнения: 723
каква е разликата между офтамолог и обикночен очен лекар кой е по-добур и знае ли някой колко струва прегледа на частно. Аз от 1 седмица като седя повече от половин час на компа ми се появява за4ервяване вътре в бялата част на окото и има една мъничка бяла издутина като пъпчица на същото място където се зачервява ( в бялата част на окото) също като Боянчето ме дразни боли ме и глава от време на време може и да е съвпадение незнам някой имал ли е подобен случай или да може да ми каже дали е нещо сериозно. Сигурно чак другата седмица ще имам възможност да ида на лекар

Офталмолог и очен лекар са едно и също нещо Peace
Непременно отиди и то не чак другата седмица Peace Частният преглед е 10лв.(ул."Клокотница"29-там са едни от най-добрите)

# 8
  • Мнения: 723
Извинявай,късно видях,че си от Бургас...Това е в София Cry

# 9
  • Мнения: 262
да, няма нищо препоръчаха ми и в Бургас къде да отида
ОК другата седмица ще пиша какво е станало дано да не е нещо сериозно

Общи условия

Активация на акаунт