диета със жито

  • 17 717
  • 14
  •   1
Отговори
Някой чувал ли е за диета само с жито.По колко се хапва на ден и бърз ли е резултата.Ще се радвам да чуя мненията ви.

# 1
  • Мнения: 1 708
Ефектна е тази диета! Първо се прави три последователни дни и е хубаво после всяка седмица по един ден да я правиш за да е траен резултата.

На ден се изяжда по една чаена чаша  сварено жито сутрин,обед и вечер  подсладено с чаена лъжичка мед.
Може да се пие само вода и кафе!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
И все пак какъв резултат се цели щом е само за 3 дни?

# 3
  • Мнения: 1 708
И все пак какъв резултат се цели щом е само за 3 дни?

2-3 килограма ,не повече.Но ако се продължи всяка седмица по един ден продължава да се смъква!

# 4
А чай не може ли да се пие също, защото аз не мога да пия кафе, много лесно ми се вдига кръвното!

# 5
  • Мнения: 1 708
Може,но без захар и мед!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 146
Аууу харесва ми! Обичам жито, обичам черно кафе, струва ми се, че няма да умра от глад...ще се пробвам.
Ама от петък, че да приключа утре с лунатирането. Айде дано успея и в понеделник да докладвам!

А аз съм чувала за една на дъновистите: За 10 дена - килограм жито се разделя на 10 равни части и 1 част се яде всеки ден + 1 орех + 1ябълка, а за меда не помня дали също беше 1.ч.л. на ден или повече.

# 7
  • Мнения: 5 313
Копирам от "Съветите на Маги" тази диета с жито:

Искате ли да “почистите” тялото си, да го освободите от “баластрата” и от токсините? Искате ли да имате ясна мисъл и желание за работа? Да се чувствате силни? Предлагаме ви тридневна диета.
   Измийте 500г жито, варете го в 2-3 литра вода около 10-15 минути (от момента на завирането), свалете го от огъня и го оставете да се задушва под капак и с кърпа върху него. От така приготвеното жито изяждайте по една голяма чаена чаша три пъти дневно. Във всяка чаша преди консумацията слагайте по 1 чаена лъжичка мед и разбърквайте добре. Житото ще ви стигне за около 3-4 дни.
   По време на житената диета можете да пиете кафе, чай, прясно мляко, водата от свареното жито, минерална вода. Но само това, без никаква друга храна. Склонните към запек да пият повече вода и чай. Можете да изяждате и по 1-2 добре измити ябълки с кората дневно.
   Заедно с “почистването” на тялото за тези 3-4 дни ще свалите 1-2 килограма. Но не забравяйте: както по време на диетата, така и винаги когато се храните, дъвчете добре и продължително храната. Това е едно от важните условия както за здраве, така и за елегантна фигура.
   След приключването на диетата не се “нахвърляйте” веднага на трудносмилаема и в големи количества храна. Преминаването към обичайната храна трябва да става постепенно, от по- лека към по- тежка храна.
   

# 8
  • София
  • Мнения: 6 146
Аз се отказах за сега Sad Много ме заболя гастрита.

# 9
  • Мнения: 2 952
С гастрит изобщо  трудно ще пазиш диети.....даже  е вредно за стомаха ...рязки промени.....незнам....гастрита е лоша работа.... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 910
Незвучи лошо,ама с тези празници дето се задават малко трудно изпълнима ми е,но като минат може и да я пробвам.

# 11
  • Мнения: 81
   Аз знам, че се слага 100гр. жито да се накисне вечер, разпределя се на три части за другия ден. Житото набъбва допълнително в стомаха и така предава чувство за ситост. Имало голям ефект!

# 12
  • Мнения: 5 647
И караш цял ден само на жито, така ли?  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 313
И караш цял ден само на жито, така ли?  newsm78
Ами май да! Crazy

# 14
  • Мнения: 172
Живи и здрави да сте за тази диетка. Аз от година и нещо съм на НВД, но последните 4 месеца съм в тотален застой, просто бетон -ям не ям все едни същи килограми. Тази със житото ми хареса защото 1.е за много кратко време 2. харесвам жито във всякаква форма. И ето днес съм трети ден само на жито и кантара мръднал 2 кг. надолу, направо не повярвх на очите си. Сега ако и успея да ги запазя , направо черпя яко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт