4 kilograma sym ka4ila .. vlizam v 4-ti mesec normalno li e?

  • 1 542
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Zdraveite. Neka nastoqshti mami kajat mnenie. Dnes bqh na ginekolog..iztegliha me i se okaza, 4e sam ka4ila 4 kilograma.. a sym v kraq na 3-ti mesec. Normalno li  e da sym ka4ila tolkova kilograma ? Ne sa li mnogo??  #Crazy

# 1
  • Мнения: 4 362
Всичко е индивидуално и аз бях качила долу горе толкова в 3-4 ти месец  Peace

# 2
  • Мнения: 2 479
Нормално е,разбира се,особено ако си от тези,които нямат "екстри" като гадене и повръщане и си започнала да хапваш повечко.При първата си бременност качих 5кг. за първите 3-4 месеца,а общо 11,което си съвсем в нормата,така че спокойно Wink.Движи се колкото можеш повече и предполагам,че няма да имаш проблеми.

# 3
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Мисля,че е напълно нормално да качиш толкова.Аз в първите месеци на бременността качвах по 1 кг на месец.Не се притеснявай,дано продължиш в същия дух по 1 кг на месец,че иначе ...Аз последните месеци като се отприщих...за 3 месеца качих доста.Крайния резултат беше +22кг #Crazy.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 904
като по книга - супер си качваш не се притеснявай...

# 5
  • Мнения: 1 489
Много си си добре.Не са ти много килограмите.

# 6
  • Мнения: 2 381
Защо да не е нормално?Незнам дали ще те успокоя с това, че аз качих цели 24кг по време на бременността Laughing

# 7
  • Мнения: 517
imam gadene i povry6tane:((  ne qm mnogo..no qvno naturata mi e takava

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами нормално е. И аз толкова бях качила по него време.  Simple Smile Няма ненормално по време на бременност. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 39 722
Всичко във всяка една бременност е индивидуално. Аз за  цялата бременност качих 25кг, Ако го сметна, за 9м съм качвала по 2.7кг.

# 10
  • София
  • Мнения: 361
нормално е; аз до тук съм 10кг отгоре  Blush

# 11
  • Мнения: 517
нормално е; аз до тук съм 10кг отгоре  Blush

ti w koq sedmica si

# 12
  • София
  • Мнения: 361
31-32

# 13
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
не се притеснявай, за това време бях качила 2,5кг. до края на бременността станаха 13. всеки организъм е различен.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 720
И аз май бях толкова! Не че съм критерий, де, но мисля, че е нормално. Не се притеснявай! Важното е всичко да е наред! Hug

Общи условия

Активация на акаунт