Бременни чужбински мами -3

  • 14 167
  • 240
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
                                                                                      



                                        БЕБЕ 2006  - ТРЕТА СЕРИЯ        




ЯНУАРИ

Positsa - Италия
05.01.2006 г. - Rosselini - Хамбург, 27 г. първо   - Има бебе Мелиса-Ясемин родено на 04.01.2006г- 3400г.-54см.
20.01.2006 г. - Гаргамелчо - Торонто - първо 
20.01.2006 г. - Лисана - Антверпен - първо 
21.01.2006 г. - Gerlylyn - Холандия, 28 г. - второ  - - Даниел


ФЕВРУАРИ


01.02.2006 г. - Doritt - Мюнхен 28.01.2006 - 4620 г, 55 см Mirabel Joanna 
13.02.2006 г. - Vjara - Виена, 33 г. - Надин Ивон се е родила на 27/01 в 03:00 сутринта с цезарово се4ение и тежи 2,750 кг и е 49 см първо


МАРТ

04.03.2006 г. - Zoui - Португалия, 27 г.-първо 
10.03.2006 г. - Vanesa79 - Italy 
15.03.2006 г. - Zhana - Чикаго, 27 г. - първи
16.03.2006 г. - Slavy - ЮАР 
17.03.2006 г. - Cumbi - Франция - второ 
25.03.2006 г. - Barby - Каламата/Гърция, 25 г.първо 
31.03.2006 г. - Vivian - Торонто, 28 г. - второ 


АПРИЛ

14.04.2006 г. - amoritka - Вуерзбург - първо
17.04.2006 г. - Ра-Ра - Лас Вегас - първо 
19.04.2006 г. - Miss Z - САЩ, 29 г. - първо 
19.04.2006 г. - Tatjana - Хановер/Германия-Франция, 30 г. - първо 
20.04.2006 г. - Dormilona - Испания 
21.04.2006 г. - Burka - Бостън, 34 г. - първо 
26.04.2006 г. - Rina - Англия - първо 


МАЙ

05.05.2006 г. - babydoll - Белгия - първо 
10.05.2006 г. - Smily5g - Лас Вегас, 26 г. -първо
25.05.2006 г. - Катя - Швейцария, 28 г. - второ
26.05.2006 г. - Ashley - Чикаго, 25 г. - първо 
31.05.2006 г. - DiMom - САЩ - второ 


ЮНИ

01.06.2006 г. - Gery.R- Торонто
05.06.2006 г. - megan79 - Nederland 
08.06.2006 г. - Nushinka - Китай, 24 г. - второ 
10.06.2006 г. - ДидкаМаргаритка -  Монтреал, 29 г. - второ 
12.06.2006 г. - Андрея - Гърция, 36 г. - първа бременност 
30.06.2006 г. - dunda.bg.es - Испания, 30 г. - втора бременност 
30.06.2006 г. - EMONA - Лондон, 32 г. - първа бременност


ЮЛИ

14.07.2006 г. - Дидона- Великобритания - първо
15.07.2006 г. - Winnie the Pooh - САЩ, 29 г.- първо
16.07.2006 г. - Milada - Великобритания, 31 г. - второ 
24.07.2006 г. - Susu - Виена, 23 г. - първо 
27.07.2006 г. - Nadejda - Германия, 29 г. - първо 
31.07.2006 г. - Mariakara-Париж, 32 г. - второ 


АВГУСТ

03.08.2006 г. - Belynda - Холандия, 30 г. - първо 
06.08.2006 г. - ROZI24 - Испания - първо 
18.08.2006 г. - Zlate - Атланта/САЩ, 21 г. - първо 
19.08.2006 г. - AnnaMarinova - Германия, 25 г. - първо 
20.08.2006 г. - Iana-Milena - Франция  - първо
21.08.2006 г. - Tandoori - САЩ, 26 г. - второ 


СЕПТЕМВРИ

01.09.2006 г. - tsur4e - Лондон, 27 г. - първа бременност 
02.09.2006 г. - Noah - Nederland, 29 г. - първа бременност 
17.09.2006 г. - Mrs.G - САЩ, 31 г. - първа бременност  
23.09.2006 г. -  Каролина -  Канада, Торонто, 28 г. - първа бременност 
26.09.2006 г. - Tinaina - Германия, Дрезден  -  първа бременност

 
ОКТОМВРИ

11.10.2006 г. - Марлийс - Германия, Stuttgart - първа бременност -


НОЕМВРИ

09.11.2006 г. - Gerqina - USA, 30 - първа бременност - 
14.11.2006 г. - Мишенце - France - втора бременност - 
15.11.2006 г. - sofkobofko - САЩ, 32 г. - първа бременност
26.11.2006 г. - Bimba24 (Деси) - Италия, 24 г. - първа бременност

     
ДЕКЕМВРИ

03.12.2006 г. - Vessito (Веси) - Германия, 23 г. - първа бременност-
26.12.2006 г. - shrew (Таня)  -  Гърция - първа бременност-


                                       
Много тромава е станала старата тема, затова реших да отворя нова.
Да се похваля- ще имам момиченце  Mr. Green Само едно!!! Laughing Всичко е наред иначе, прегледаха ни обстойно , изкараха ни сума снимки. Малката мома не спря да мърда за секунда Simple Smile Няма да мога да ползвам хомеопатични и акупунктура по време на раждането обаче( за съжаление), но споне си запазих час за обиколка на болницата.
Вече си купих рокличка за изписването + много сладки буйки и бебешки чорапки с дантелки Wink
Като ми остане малко повечко време ще пусна по-подробен отчет за прегледа  Heart Eyes Hug

Дивиана, опитах се да копирам цялата първа страница както беше в предната тема, но не излизат картинките, можеш ли да я прехвърлиш от предната тема в тази за да си имат мамите щъркелчета?Ако можеш да сложиш и на мен розово  Embarassed Blush
Много мерси!  bouquet Heart Eyes

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 21:55 от Diviana

# 1
  • Мнения: 1 393
Ей, нова темичка ли си имаме вече- супер!

...Аз и без това съм им "сърдита" на канадските мами- направиха си самостоятелна темичка и сега съвсем ще ни забравят тук. Wink

Т, много хубаво си направила темичката, ами вземи кажи, не се помайвай- разбрахте ли пола днес??? Да не би да се оказаха

прави препдоложенията тук?  Wink


Поздрави и леко бременеене на всички чужбински мами!
  bouquet


редакция: ами това е, който не чете докрай... Rolling Eyes

Tandoori, честито ти бъдещо момиченце! Страхотна новина!   bouquet   bouquet   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 091
Ей, нова темичка ли си имаме вече- супер!

...Аз и без това съм им "сърдита" на канадските мами- направиха си самостоятелна темичка и сега съвсем ще ни забравят тук. Wink

Т, много хубаво си направила темичката, ами вземи кажи, не се помайвай- разбрахте ли пола днес??? Да не би да се оказаха

прави препдоложенията тук?  Wink


Поздрави и леко бременеене на всички чужбински мами!
  bouquet


редакция: ами това е, който не чете докрай... Rolling Eyes

Tandoori, честито ти бъдещо момиченце! Страхотна новина!   bouquet   bouquet   bouquet

Мерсиии, мерси  Hug  bouquet Дай Боже всекиму както се казва  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 390
Честито ви момиченце, Tandoori!  bouquet Heart Eyes
Като по учебник сте действали. Laughing

# 4
  • Мнения: 7 091
Честито ви момиченце, Tandoori!  bouquet Heart Eyes
Като по учебник сте действали. Laughing

Може да не ми вървеше много много математиката в училище, ама в живота да Wink  Mr. Green И двете са изчислени до деня  Laughing Да са ни живи и здрави!
Благодаря ти, че оправи първата страница  Heart Eyes

# 5
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
...Аз и без това съм им "сърдита" на канадските мами- направиха си самостоятелна темичка и сега съвсем ще ни забравят тук. Wink


Ако искаш, да я прекръстим на Американо-Канадска, а? Само казваш... Laughing

# 6
  • Мнения: 41
Момичета, бременна съм  GrinningRolling EyesЩастлива съм, но напоследък съм притеснена - не мога да ям и само повръщам и незнам как ще доставям витамини на малкото човече Thinking. Кажете има ли лек за това? Пиех витамини, но те ми дразнеха стомаха( имам гастрит) и ги спрях Embarassed. До сега не ми се е налагало да ползвам медицинска помощ в Америка и доктор незнам даже как да си избера(направих си застраховка Блу Крос ППО),  а трябва вече newsm78. Как си избрахте вие докторитте, споделете или ми даиде съвет как да процедирам  и от къде да тръгна. Благодаря ви предварително  bouquet

# 7
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ура - нова тема! Само че мартенските мами вече родиха - май трябва да ъпдейт-нем списъка...  Grinning

Тандури, честито момиченце!

Гергина, честито и на теб! Моята гинеколожка, която си я имах отпреди да забременея е и ОБ, така че за мен беше лесен избор (не всички гинеколози израждат). Имаш ли познати, колеги, там където живеете, за да ти препоръча някой? Или си избери докторска практика, която да ти е близо до работа или до вкъщи и провери кой лекар приема нови пациенти. Обикновено на лекарите им публикуват автобиографията, къде са учили и практикували, та може от това да се водиш (аз така направих с избора за педиатър). С ППО-то не ти трябва личният ти лекар да те праща, така че това е положително. Пиши, ако имаш други въпроси и лека бременност!

# 8
  • Мнения: 380
Gergina, Честито! Не се притеснявай, гаденето е в началните 3 месеца, после ще премине. Аз не съм повръщала, но нямах апетит и само салати и кисели неща ми се хапваха. За застраховката, отиваш на уеб сайта им и след като се регистрираш, някъде трябва да има линк "find a doctor". Там според условията на застраховката и района в който живееш ще ти изкара списък. От там си избираш който ти хареса - мъж или жена, в кой болници практикува и т.н.,  след което звъниш по телефона за да си запазиш час.
Tandoori , Честито ви момиченце, леко бременеене и много радост да ти носи!  bouquet
Chumbi, може ли да ми сложиш синьо щъркелче? Мерси. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 449
Честито момиченце, Tandoori !
Ех, че хубава новина. Ох, как си мечтая и моето бебче да е момиче. Абе и момче да е няма да правя рекламация, но много искам да е момиченце. Още не са ми казали какво е.
Gergina, честита бременност. Лека и безпроблемна ти пожелавам да е.

# 10
  • Мнения: 7 430
Аз няма да ви оставя да си пишете сами - за това, че споко - защо не си направите и вие една Хамериканска темичка newsm78


... И двете са изчислени до деня  Laughing Да са ни живи и здрави!

Честита ти Маргаритка Ани Hug
....ей така, аз като не изчислявам  ooooh! ще се боря с пишлета Mr. Green само  hahaha Радвам се, че всичко е наред Peace

Честита бременност на Гергина и ти пожелавам скоро да спре да ти се гади и повръща Hug

# 11
  • Мнения: 7 091
Момичета, бременна съм  GrinningRolling EyesЩастлива съм, но напоследък съм притеснена - не мога да ям и само повръщам и незнам как ще доставям витамини на малкото човече Thinking. Кажете има ли лек за това? Пиех витамини, но те ми дразнеха стомаха( имам гастрит) и ги спрях Embarassed. До сега не ми се е налагало да ползвам медицинска помощ в Америка и доктор незнам даже как да си избера(направих си застраховка Блу Крос ППО),  а трябва вече newsm78. Как си избрахте вие докторитте, споделете или ми даиде съвет как да процедирам  и от къде да тръгна. Благодаря ви предварително  bouquet

Да ти кажа има витамини, които помагат и за порвъщането, трябва да ти ги изпише гинеколога ти обаче. Аз не съм била, но на една позната и изписаха такива. Аз като си избирах лекарката разпитвах по познати и приятели кой е доволен. Ти в коя седмица си?

# 12
  • Мнения: 41
Благодаря ви мили момичета!!!  bouquet
burka, ОБ - предполагам е OBSTETRICIAN,  нали? И не се бях сетила, че гинеколога може да не изражда, а това сигурно е за предпочитане в крайна сметка. Май ще е  добре да търся доктор който е и  акушер? newsm78. Мерси че ме подсети за това. Аз не съм се сблъсквала с такива неща, а и нямам познати които да ми дадат идеи и насоки някакви. Съжалявам ако въпросите ми са глупави  Blush
По мои изчисления би трябвало да съм в около 6 седм Thinking. Малеее, много съм невежа в тая област Blush
WinnieThePooh благодаря и на теб, дано да е само 3 мес, че незнам... #Crazy Ще пробват на сайта, иначе мислехме да обиколим с мъжа ми околните клиники и да питаме. Мислите ли че в различните клиники ще са различни цените на прегледите и после за самото раждане? newsm78
Благодаря на всички ви!! Много радост да  носят бебенцата на родилите вече и успешно раждане на останалите:)

# 13
  • Мнения: 7 605
Тандури, 4естито   bouquet   Сега ве4е zнаем, zаЩо ти се е гадило толкова преz първите седмици  Wink 

Гергина, 4естито и на теб, и не се притеснявай zа гаденето. Знам колко е неприятно, и аz минах по тоzи път  Sick но към 14тата седмица вси4ко свърШи  Wink  Яж каквото можеШ, бебето вzима витамини и минералии от твоити zапаzи, а ти после Ще си наваксваШ, не бой се  Hug  Ако можеШ, пий поне фолиева киселина.

# 14
  • Мнения: 502
Tandoori, честито момиченце! Радвам се, че е това което искаше!  newsm10
А какво ти казаха за отоците?

Gergina, честита бременност! За витамини ти е много рано, може от тях да ти се гади. Само фолиева киселина трябва да пиеш сега. Не се тревожи даже и да отслабнеш с няколко кг, бебето ще е добре и ще расте! Но все пак храни се доколкото можеш. Пожелавам ти бързо да премине неразположението и да се радваш на лека бременност после!

Общи условия

Активация на акаунт