Моята тема

  • 9 214
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 441
Момичета, в петък сме на среща! Детенцето е на годинка и няколко месеца, момченце. Много се вълнувам, много... Дано това е моето дете!

Показаха ни снимка, но повечко подробности - в петък, всичко стана толкова бързо...

Много искам да благодаря на всички в този форум. На тези, които безрезервно ме подкрепят и приемат присърце проблемите ми - сърцето ми е ваше  bouquet

Пожелайте ми скоро да напиша в темата "Колко време чакахте" : Цял живот, но си струваше!

# 1
  • София
  • Мнения: 533
Април, много, ама много се радвам за теб!!!!!!!!!!!!!!!!

Стискам ти палци и съм с теб Simple Smile

# 2
  • Мнения: 73
Април ,стискам палци мила Two HeartsДано това е вашето детенце newsm32 Иска ми се в петък  като включа компютъра и вляза в темата  да прочета,че вече си щастлива майка babyУСПЕХ ! Всички сме с теб Kissing Heart

# 3
  • Мнения: 1 652
Април, една молитва да имаш мила - Да бъде волята ти Господи!

"Колко време чакахте" : Цял живот, но си струваше!

... и цял живот съм твоя майка била.

Колко си приличаме всички, нали? Виж как Бог ни прави да сме, като едно. Знаеш ли, в този миг се чувствам, сякаш аз съм на твоето място...
7 април- седем е библейско число. Ти си Април, а петък е ден на любовта.
Колко чувства напират, Боже! Прегръщам те мила! Дано Бог те зарадва, да зарадваш и нас!

# 4
  • Мнения: 17
Моля се за теб и мислено ще те придружавам там, където отиваш. Дано се върнеш с добра новина.... и скоро да си МАМА Wink

# 5
  • на път
  • Мнения: 2 804
Момичета, в петък сме на среща! Детенцето е на годинка и няколко месеца, момченце. Много се вълнувам, много... Дано това е моето дете!

Показаха ни снимка, но повечко подробности - в петък, всичко стана [/b]


Нямаме търпение да чуем новини! Стискаме ви палци да се харесате!  Hug

# 6



Мила АПРИЛ, с вълнение следя събитията около теб - ти си много смело и невероятно интелигентно момиче. Сигурна съм, че ще си най-великолепната майка и ти желая от сърце това да се случи още утре! Стискам ти палци! Ти наистина заслужаваш това щастие - никога не показа колебание и негативизъм! Успех, мила! Ще успееш! Ан  bouquet
(Пиша ти и на личния)

# 7
  • Мнения: 256
 Grinning Grinning GrinningЧакам с нетърпение!Успех!С теб съм мислено и дано в петък да пишеш в моята тема "колко време чакахте" Hug

# 8
  • Мнения: 487
И аз се присъединявам към момичетата  bouquet
Искрено ти желая този ден да стане най-важния в живота ти и да срещнеш своя син Grinning Grinning
Благодаря ти и за това, че ме накара отново да се върна назад във времето когато аз намерих нашият син...незабравимо е.
Успех мила, с теб сме newsm17

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Веднага да пишеш как е минала срещата. Много се радвам за теб. И успех на срещата!  Hands Thumbsup

# 10
  • Мнения: 441
Нямам думи за да ви благодаря! Не се съмнявам, че сте с мен!

Някоя от вас тези дни беше написала, че къща, която влиза сираче е благословена къща. От няколко дни си го повтарям, не знам защо точно тези думи са ми главата.

Утре ще пиша, разбира се. На къде без вас  bouquet

# 11
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И от мен една виртуална прегръдка Hug и силна приятелска подкрепа newsm10

# 12
  • Мнения: 127
Днес е петък.Стискам палци.Дано се върнеш с добра новина Grinning

# 13
  • Мнения: 901
Малиии АНИ днес е денят:) СУПЕР !! Дано да си се наспала .. Пожелавам ти СТРТАХОТНИ МИГОВЕ ДНЕС и да се похвалиш  Hug
Надявам се, че Мечо също ще е там  Heart Eyes

# 14

От ранни зори мислите ми са с теб!!! Дано в този миг вече сте се обикнали!!! Чакам само щастлива новина!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт