Фризопеп и Здравната каса!

  • 1 235
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 370
Някой знае ли със сигурност откога Здравната каса ще спре да поема Фризопеп-а и Прегомин-а?

# 1
  • във фурната
  • Мнения: 596
От къде е тази информация?Аз съм фармацевт,а-ката ни работи с всичко по НЗОК и не знам такова нещо!

# 2
  • Мнения: 1 210
Ами поредния слух, идващ от доцент Маринова - педиатър гастроентеролог.
Дано не се окаже верен слух, че иначе както качиха цената от 16.80 на 19.80 ще е ужас да си го купувам за следващото бебе. А в кварталната пък е 23. Не ми се мисли.

# 3
  • Мнения: 370
Вярно тя ни го каза на поредния преглед на бебето. Освен това след 2 месеца очевидно неподобрение на дъщеря ми, бе принудена да смени Фризопепа с Прегомин, но ние вече бяхме взели полагащия се Фризопеп и сега се налага да купуваме Прегомин-а! Просто е някакъв ужас!!!
Моля, ако има мами, които могат да ми услужат с Прегомин, ще бъде безкрайно благодарна!
То е някакъв ад с намирането му - последните две кутий взехме от аптека "Ремедиум". А на нея видимо по-добре й понася Прегомина - повръщането й намаля драстично!

# 4
  • във фурната
  • Мнения: 596
Не мисля,че НЗОК ще се решат на такова нещо.Ако евентуално отпадне от списъка на НЗОК,то ще е най-вероятно по искане на фирмата вносител,защото те обявяват много по-ниска цена към НЗОК,отколкото ако го продават свободно в аптеките.Дано все пак алчността им да не стигне дотам да лишат децата от лечебната храна!

# 5
  • Мнения: 370
Дано си права!

# 6
  • Мнения: 468
И в "Алергии" на дир.бг го дискутираме напоследък това с Фризопепа...
Дано да се размине и тази година, разбрах, че и миналата е имало проблем...

Общи условия

Активация на акаунт