Chicco Pick up?

  • 3 227
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 343
Здравейте  Grinning
Дали някоя от вас е ползвала тази количка?
Става ли за новородено?
Много ми хареса, защото е лека, маневрена и цената и е повече от прилична. Единствения недостатък, който забелязах е че дръжката не се обръща.

# 1
  • Мнения: 101
Цитат на: Jenny
Здравейте  Grinning
Дали някоя от вас е ползвала тази количка?
Става ли за новородено?
Много ми хареса, защото е лека, маневрена и цената и е повече от прилична. Единствения недостатък, който забелязах е че дръжката не се обръща.



   А би ли споделила каква е цената?

# 2
  • Мнения: 343
280 лв., но явно няма кой да сподели опит  Sad

# 3
  • Мнения: 1 517
аз съм със такава количка със една дума ще ти я опиша СУПЕР е

# 4
  • Мнения: 772
И аз съм я харесала, и то много (е, още не мога да убедя таткото, но се надявам да успея)!
И мен единствено това с дръжката - че не се обръща - не ми харесва, както и (но то не ме притеснява толкова) това, дето дръжката не се и регулира на височина, а и малко се колебая дали наистина става за новородено - легналото положение не ми се струва съвсем хоризонтално, а и за зимата?;

Имам обаче две познати, които я ползват от началото и нямат никакви оплаквания, дори напротив!!!
Освен това и във всички магазини твърят, че става за новородено; така че, макар и да нямам още личен опит с нея, ти я препоръчвам!

# 5
  • Мнения: 1 517
става за новородено и има напълно легнало после45 градуса и седнало.Ники е роден февруари слагах го в чувалче и отгоре покривалото.Вярно това с дръжката не са го доизмислили ама пък след 4 месец няма какво да му гледаш слагаш го на 45 и да гледа света Laughing

# 6
  • Мнения: 343
На мен в магазина ми обясниха, че на нито един модел на Chicco не се обръща дръжката, освен на тези със зимен кош.

# 7
  • Мнения: 343
Цитат на: karla
става за новородено и има напълно легнало после45 градуса и седнало.Ники е роден февруари слагах го в чувалче и отгоре покривалото.Вярно това с дръжката не са го доизмислили ама пък след 4 месец няма какво да му гледаш слагаш го на 45 и да гледа света Laughing


А удобно ли е да се бута докато бебето е още малко и легнало и не го виждаш? Единствено това ме тревожи.

# 8
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Jenny
На мен в магазина ми обясниха, че на нито един модел на Chicco не се обръща дръжката, освен на тези със зимен кош.


На тези със зимен кош, зимният кош всъщност е обърнат към теб, както и столчето за кола, което става на количката, а летният кош си е обърнат навън, т.е. детето да гледа. Дръжките обикновено са две отделни, но може да има и модел с цяла дръжка освен Pick up, е съм сигурна.

# 9
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
И аз съм с такава количка. Да, единственият недостатък е, че не се върти дръжката и че не можеш да си гледаш бебето, дупката отгоре е съвсем недостатъчна. Тя като че ли е по-скоро за седнало дете... Но, аз си разхождам мойто новородено вече 2,5 месеца, без никакви проблеми и без изобщо да се замислям откъде минавам. С една дума, въпреки недостатъка й, изобщо не съжалявам, че сме я взели и бих направила същия избор, ако сега трябва да го правя. Само си искайте гаранция, че на нас не ни дадоха, като ни обясниха, че Чико не давали, а после се оказа, че съвсем не е така. Вземете си я от фирмения магазин при гарата.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нямам нужда от количка, но дайте линк да я видим тая Пик ъп?

# 11
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
А, и забравих да спомена въртящите се колела - МНОГО са удобни. Съветвам всеки, дори да не е тази количка, да си вземе с въртящи се колела - толкова са маневрени, че нямат равни, изключително лесно се управляват.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: boo
Нямам нужда от количка, но дайте линк да я видим тая Пик ъп?







Май това е въпросната количка?  Rolling Eyes

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Е... 280 не са ли множко за лятна количка, била тя и Чико? Като накупите кошове и аксесоари...
Я за 350 една Cam - Prettycross май е комбинирана поне с два коша. Така де.

Или пък Combi Tris

# 14
  • Мнения: 343
Цитат на: boo
Е... 280 не са ли множко за лятна количка, била тя и Чико? Като накупите кошове и аксесоари...
Я за 350 една Cam - Prettycross май е комбинирана поне с два коша. Така де.

А знаеш ли къде се продава Cam?

Общи условия

Активация на акаунт